Будинок Капністів у Полтаві, нині Музей І. Котляревського

ТА “Феєрверк мрій” продовжує відкривати завісу над знаними постатями, які залишили свій слід на полтавській землі. Тема нашої теплої екскурсії “Капністи: масони, декабристи, меценати, громадські діячі”. Цей рід, перенесений із грецької землі, пустив корені у благодатну полтавську і став для багатьох прикладом великої самопожертви. Крізь століття дійшов до нас образ Василя Капніста «напівгрека-напівукраїнця, завжди і скрізь – і в чужому російському оточенні, і на закордонній чужині, і на батьківщині…залишався українцем у найкращому розумінні цього слова – українським патріотом».

Нащадки відомого поета несли факел жертовності скрізь, куди б не закидала їх доля. Займаючи високі посади імперської Росії, Капністи залишалися вірними шляху, обраному їх попередником – мрійником та реформатором Василем Капністом: відродження незалежної гетьманської держави.
Реформатори, просвітителі, меценати, громадські діячі… Капністи були завжди у вирі подій.Вони мали родинну рису: згораючи, освітлювати шлях іншим. Про долі найяскравіших представників роду Капністів будемо говорити під час екскурсії.

Вартість екскурсії для замовної групи:

  • група 1 – 5 осіб – 700 грн.;
  • група 6 – 10 осіб – 1000 грн.;
  • група 11 – 18 осіб 1460 грн.

Запис за тел. +380665158785, +380974482886, або
ana-anna@ukr.net

Поділіться своїми враженнями