Каппадокія – восьме чудо світу!

Каппадокія – восьме чудо світу!

Унікальний куточок Туреччини утворений силами природи та людини.

Основні групи пам’яток провінції:
Вулканічні ландшафти — скелі та останці химерних обрисів, створені в процесі вивітрювання.
Печерні та підземні міста — поселення, вирубані в м’яких породах скель або під землею.
Каньйони — поєднують в собі специфічні фігури вивітрювання і, нерідко, печерні поселення.
• Велика частина пам’яток Каппадокії розташована в окрузі міста Ургюп. Тут знаходяться Гереме, Зельве, Чавушин, Учхісар та інші музеї просто неба.
• Мандрівників з різних країн, притягують польоти на повітряних кулях в Кападокії. Неабиякі природні умови та ландшафти відкриваються очам гостей безпосередньо в небі. Розвага не унікальна, але масштаби вражають – в повітря одночасно здіймаються сотні різнокольорових куль.

Вулканічні ландшафти Каппадокіїії
Вулканічні ландшафти Каппадокії
Музей під відкритим небом в Зелве (Zelvе Açık Hava Müzesi)
Музей під відкритим небом в Зелве (Zelvе Açık Hava Müzesi)

Потрапляючи до Каппадокії здається, що ти у іншому світі. Картину, яку ти бачиш, здається що це щось намальоване і не є реальністю!

Каппадокія славиться польотами на повітряних кулях. Напевне, лінивий не бачив фото в Інтернеті повітряних куль на фоні нереально красивого ландшафту Каппадокії!

Повітряні кулі в Каппадокії
Повітряні кулі в Каппадокії

Цей куточок Туреччини славиться не тільки екскурсіями, краєвидами, повітряними кулями, але й унікальними готелями у скелях!

Ми підготували для вас добірку кращих скельних готелів Каппадокії:
Sultan Cave Suites – готель розташований на вершині пагорба Айдинли. Кожен номер – печера, облаштована старовинними турецькими меблями. Саме в цьому готелі розташована найінстаграмніша панорамна сонячна тераса з далекосяжним видом на місто Гереме. У більшості номерів є тераса або балкон із чарівним краєвидом.

Готель Sultan Cave Suites
Готель Sultan Cave Suites

• Готель Museum – єдиний у Туреччині готель мережі Relais & Chateaux, який розташований в унікальному селищі Учгісар із відреставрованими історичними руїнами. Гості опиняються у своєрідному музеї-готелі, номери прикрашають антикварні речі. З тераси готелю відкривається панорамний вид на долину.

Готель Museum
Готель Museum

Mithra Cave Hotel – має чудову терасу, з якої відкривається карколомний вид на долину, гори, селища. Номери готелю Mithra Cave оформлені як печери, а також в османському і грецькому стилях. Усі вони традиційно прикрашені виробами ремісників, килимами та шторами. На терасі з видом на мальовничий схід сонця щоранку подається ситний сніданок “шведський стіл”. Звідси ж гості зможуть милуватись повітряними кулями, які пливуть над долиною.

Тераса Mithra Cave Hotel
Тераса Mithra Cave Hotel

Kelebek Special Cave Hotel – розташований в історичному центрі селища Гереме. У номерах каміни, балкони, відкривається панорамний вид на замок Учісар та селище Чавушин.

Kelebek Special Cave Hotel
Kelebek Special Cave Hotel

Charming Cave Hotel – знаходиться в центрі містечка Гереме, являє собою справжню східну казну на сучасний манер. Відчуття романтичної казки не полишає відвідувачів від першого до останього дня перебування у готелі.

Charming Cave Hotel
Charming Cave Hotel

Traveller’s Cave Hotel – переносить відвідувачів у світ середньовічного замку з усіма вигодами. Відкритті тераси, старовинні каміни, антикварні меблі, вироби майстрів все створює неперевершений шарм.
Це невеликий перелік неймовірних місць де можна зупинитися у Каппадокії, та відкрити для себе іншу Туреччину.

Traveller’s Cave Hotel
Traveller’s Cave Hotel

Найближчі тури в Каппадокію

Не знайдено жодної події!

Поділіться своїми враженнями