«Кохання: шедеври і легенди»

Пізнавально-романтична екскурсія «Кохання, шедеври і легенди»

Історія створення шедевра невіддільна від долі його автора та епохи. Чимало написано геніальних рядків, мелодій, шедеврів живопису, що оспівують любов і ненависть, красу жінки, радість материнства і батьківства, сімейне щастя або гіркоту розчарування. Чоловік і жінка – ця тема протягом усіх часів була важливою і, як лакмусовий папір, відбивала суть тієї чи іншої епохи до наших днів.
На екскурсії «Кохання, шедеври і легенди» ми дізнаємося, хто був музами – джерелом натхнення митців різних епох. Історії, що залишились за кадром, точніше – за полотнами. Це і неприборкані пристрасті, і щасливі трагічні і романтичні історії, і пікантні та інтригуючі подробиці особистого життя художників, чиї полотна представлені у музейній експозиції.
Жінки у долі та творчості Григорія Мясоєдова, Микола та Марія Ярошенки, Віра Шевцова, Єлизавета Званцева, Наталя Нордман та Ілля Рєпін, Іван і Глафіра Зайцеви, драматизм особистого життя Катерини Білокур.
Формат екскурсії «Кохання, шедеври і легенди» – незвичний: екскурсоводи зустрічатимуть гостей у образах художників та їх муз. Ми матимемо змогу «познайомитися» з Григорієм Мясоєдовим, Марією Ярошенко, іншими представниками цеху великих майстрів пензля.
Автор екскурсії (вона ж і екскурсовод) художниця, завідуюча відділом науково-масової та виставкової роботи Полтавського художнього музею Алла Тимошенко. 

Вартість екскурсії для замовної групи:

  • група 1 – 5 осіб – 800 грн.;
  • група 6 – 10 осіб – 1200 грн.;
  • група 11 – 18 осіб 1800 грн

Реєстрація на екскурсію ‎+380665158785, ‎+380974482886.

Поділіться своїми враженнями