Malanka Fest 2017

Malanka Fest – щорічне унікальне свято, яке відзначається у Чернівцях перед Старим Новим роком. Вважається, що прийшло воно до нас з дохристиянства. Але це не основна його особливість.

Щороку маланкарі дуже уважно готуються до карнавалу. Кожен їх вихід – це не лише якісна демонстрація давніх традицій Буковини, але і виступ. Презентація, яку серйозно оцінюють члени журі за такими критеріями як: індивідуальність, музичне оформлення, майстерність колективів, цілісність репертуарного дійства та інше. Тому, відвідуючи чергове свято Маланки у Чернівцях, будьте впевнені, що вона буде особлива і зовсім не схожа на жодну з попередніх.

Щоб сподобатись глядачам та привернути увагу жюрі, маланкарі щороку підвищують “градус” свята, вигадуючи нові костюми, розваги та персонажів. Тому й не дивно, що маланки, вік яких сягнув за 100 років, можуть крокувати вулицями поруч з грізними драконами, які ніби от-от з’їдять тебе; вбраними козами та містичними персонажами, які ніби щойно вистрибнули з іншого виміру.

[image id=”1909″ align=”left” url=”http://www.fejerverk-mrij.in.ua/wp-content/uploads/2016/12/20161220124038.jpg” size=”medium” alt=”20161220124038″]

Маланка фест, це мабуть, єдине в Україні свято карнавального формату. І проходить воно лише раз у році. У 2017 – це 15 січня.

 

Поділіться своїми враженнями