Пасажири авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» отримають більше можливостей для подорожей разом зі своїми улюбленцями. З 12 лютого МАУ збільшує норму провозу тварин в салоні до 10 кг. Нововведення торкнеться перевезення в салоні домашніх улюбленців – собак і кішок – і тварин для емоційної підтримки. Вартість послуги залишається без змін.

У зв’язку з цим нагадуємо:

– вага контейнера з твариною не повинен перевищувати 10 кг, а габарити – 55 х 40 х 20 см;
– контейнер повинен бути просторим, щоб тварина мала можливість стояти, вільно повертатися і природно лежати;
– в одному контейнері можна перевозити не більше трьох тварин за умови, що їм комфортно разом;
– один пасажир може перевозити не більше одного контейнера з твариною;
– замовити та погодити подорож улюбленця слід мінімум за 24 години до вильоту.

«Багато хто з нас в МАУ мають домашнього улюбленця, деякі навіть не одного, – зазначила директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька. – Тому ми дуже добре розуміємо, наскільки критичними можуть бути навіть зайві 500 грамів. Відповідно, щоб перед польотом нашим пасажирам не доводилося садити пухнастиків на дієту або ламати голову над тим, як полегшити вага контейнера, ми додали 2 кг до максимально дозволеної норми, що діє у більшості авіаперевізників. Сподіваємося, що клієнти авіакомпанії МАУ будуть задоволені таким нововведенням і будуть частіше подорожувати разом з хвостатими компаньйонами в салоні літака ».

Умови подорожей службових тварин, які супроводжують пасажирів з обмеженою мобільністю або порушеннями зору / слуху, а також собак-помічників співробітників державних органів і команд рятувальників залишаються незмінними – ніяких обмежень ваги і розмірів; безкоштовне перевезення за умови надання документів, що підтверджують спеціалізацію.

На борту МАУ можуть одночасно подорожувати:

– на далекомагістральних рейсах 8 тварин (2 в бізнес класі, 1 в преміум-економ, 5 в економічному);
– на ближньому і середньомагістральних рейсах 5 тварин (1 в бізнес класі, 4 в економічному).

Поділіться своїми враженнями