Тепла екскурсія в Полтаві Обережно! Полтавські відьми!

Хто є хто в українській міфології? – Язичницькі божества, що перейшли у християнство та традиції пов’язані з ними – Жіночі і чоловічі магічні образи – Чи були в Україні судилища над відьмами? – Пані Солоха та її прообраз – Найвідоміша полтавська відьма-згубниця чи серійний вбивця? – Цікаве гадання і не тільки

Здавна й дотепер українці вірили в русалок, відьом та потерчат і вважали, що «нечистий» дух передчасно померлих змушує їх «ходити» після смерті й шкодити живим. Доля та Смерть в уявленнях людей були цілком реальними створіннями, які мали жіночу подобу, так само як Пропасниця та Чума, Неділя і П’ятниця…. Розмаїття надприродних істот, чиє походження, вигляд і функції тісно пов’язані із повсякденням людей, становить складну систему міфологічних уявлень населення України.

 

Змінюються часи та епохи, якісь уявлення про світ та його мешканців зникли, якісь трансформувались у легенди та казки, про щось було заборонено говорити з прийняттям християнства, якийсь образ увібрав в себе нові уявлення і зберігся до наших часів. У когось ми, сучасні люди, вже не віримо і просто сприймаємо як міф, легенду чи казку. А хтось і сьогодні має силу впливу на сучасну людину. Найживучишим образом, є образ відьми. Хто такі відьми, як ними ставали, якими силами володіли і чому навіть у ХХІ столітті люди вірять у них? Саме про це будемо говорити на наших містичних посиденьках, а ключові питання будуть такі:

– Хто є хто в українській міфології?
– Язичницькі божества, що перейшли у християнство та традиції пов’язані з ними ;
– Жіночі і чоловічі магічні образи;
– Чи були в Україні судилища над відьмами?
– Пані Солоха та її прообраз;
– Найвідоміша полтавська відьма-згубниця чи серійний вбивця?
– Цікаве гадання і не тільки

Вартість екскурсії для замовної групи:

  • група 1 – 5 осіб – 1000 грн.;
  • група 6 – 10 осіб – 1400 грн.;
  • група 11 – 15 осіб – 1800 грн;
  • група 16 – 20 осіб – 2200 грн.

Готові до нового? Тоді вирушаймо у нову мандрівку минувшиною разом з нами

Поділіться своїми враженнями