“Полтава авіаційна або історія будинку Полтавського музею авіації і космонавтики: шлях від поліцейської частини до космічної оази» – нова екскурсія науковців Полтавського музею авіації і космонавтики.

Як Ви вважаєте чи можна поєднати поліційну дільницю і Космос? Звичайно! І така споруда, яка єднає неозорі простори з буденністю існує у нас, у Полтаві!

На екскурсії Ви почуєте історію однієї з найбільш давніх споруд імперської губернської Полтави. До останнього часу історія цієї споруди була малодослідженою, тому відвідувачі нашої імпрези зможуть отримати цікаву та екстраординарну інформацію щодо будинку у середмісті «перлини Лівобережжя» — красуні Полтави.

Під час екскурсії буде розкритий зв’язок видатних громадських, політичних діячів, інтелектуалів світового масштабу з історією споруди та музеєм авіації і космонавтики. Після лекції пропонується оглядова екскурсія залами музею, котра розкриє вагу українців та полтавців у всесвітній історії авіації і космонавтики. Особлива увага буде закцентована на іменах світових наукових велесів: Юрія Кондратюкоа (О. Г. Шаргея), Олександра Засядька, Гліба Котельникова, Валентина Глушка, Володимира Челомея та багатьох, багатьох інших славних персоналій в історії авіації і космонавтики.

Заінтриговані?

Вартість екскурсії для замовної групи:

  • група 1 – 5 осіб – 450 грн.;
  • група 6 – 10 осіб – 600 грн.;
  • група 11 – 18 осіб 900 грн.

Замовити екскурсію можна зателефонувавши +38066 515 87 85, +38097 448 28 86

Поділіться своїми враженнями