Екскурсійний тур Полтавщиною “Шляхами Гоголя”

Маршрут екскурсійного туру пролягає тими місцями, де жив та у яких любив бувати Микола Гоголь у дитячі та зрілі роки. Свято-Миколаївська та Свято-Троїцька церкви у Диканьці, Спасо-Преображенська у Великих Сорочинцях знають і малого Нікошу – звичайного сільського хлопчака, і Миколу Гоголя – великого письменника, який зробив відомим на весь світ Диканьку та її вечори. У родовому маєтку Гоголів-Яновських у Василівці для нас радо відкриють двері його найближчі люди – «мама» та «сестра».

Цей день для всіх особливий, бо ми їдемо на батьківщину генія. Тому для гостей працівники музею у співпраці з колективом ТА “Феєрверк мрій” готують святкову програму, яка стане сюрпризом.

Свято-Троїцька церква (Диканька)
Свято-Троїцька церква (Диканька)
Спасо-Преображенська церква (Великі Сорочинці)

Їдьмо диканьськими шляхами, щоб доторкнутися до духовних перлин українського народу, описаних великим Гоголем у його невмирущих творах!

Дата – під запит
Вартість екскурсійного туру Полтавщиною “Шляхами Гоголя” – залежить від кількості учасників групи, прораховується під запит.

(транспортне забезпечення, страхування на час подорожі, екскурсійний супровід по маршруту, святкова екскурсійна програма у музеї М. Гоголя)
Реєстрація на екскурсію за телефонами ‎+380665158785, ‎+380974482886

Поділіться своїми враженнями