Відпочинок в Албанії ціни

Тури до Албанії приваблюють туристів своїми красивими пейзажами, найчистішими пляжами, на березі Адріатичного і Іонічного морів, гостинністю жителів, історичними пам’ятками.

Відпочинок в Албанії

Відпочинок в Албанії – це екскурсії по красивих містах в серці екзотичної країни Албанія , сонячні ванни на море, гірський туризм, відвідання истори

Албанія – країна з середземноморським кліматом на півдні Балканського півострова. Це цікаве, яскраве держава володіє багатою культурною спадщиною і цілим рядом захоплюючих природних об’єктів, які приваблюють мандрівників: унікальними традиціями, мальовничими горами, зеленими лісами, чудовими пляжами під теплим середземноморським сонечком і блакитними водами Адріатичного моря.

Відпочинок в Албанії ціни

Тур до Албанії з Полтави

Справжня загадка для мандрівників – унікальна Албанія! У країні, яка прекрасно розташувалася на Іонічному та Адріатичному морях, 300 сонячних днів в році. Відпочинок в Албанії порадує прекрасної і незайманою природою, неймовірними краєвидами, чистим і прозорим морем, відсутністю шуму на курортах, великої кількості людей і цікавою культурою. Албанія не була така популярна, як сусідня Чорногорія або Греція, але тепер розвивається в повну силу і повністю відкрита для туристів. Наша порада: беріть напрокат машину і вирушайте насолоджуватися красою балканської країни. Приємний бонус – безвізовий в’їзд в мальовничу Албанію!

Чи плануєте дешевий відпочинок в Албанії 2018 – величезний вибір недорогих путівок і турів в Албанію: ви можете подивитися ціни на відпочинок в Албанії, вибрати гарячу путівку або замовити тур в Албанію і спланувати своє самостійне подорож з нашим турагенством.

Відпочинок в Албанії ціни

Замовити тур до Албанії

У літній же період ви будете не позбавлені можливості насолодитися пляжами з білосніжним піском і блакитним морем, яке відтіняє апельсинова гай. Первозданна чистота і краса підкорює своїх туристів. Російськомовні туристи гостинно зустрічаються місцевими жителями. І вони завжди знаходять спільну мову.

Пляжі Албанії в основному піщані, але зустрічаються і з галькою. Особливістю Албанської узбережжя є те, що облаштовані і комфортабельні пляжі, як правило, знаходяться на території великих готелів. Протяжність пляжів викличе заздрість у будь-якого європейця, адже їх протяжність становить понад 300 км, що дозволить кожному відпочиваючому знайти піщаний куточок для приємного відпочинку.

Поділіться своїми враженнями