Тури в Умань

Тури в Умань з Полтави

Парк “Софіївка” розташовується в одному з найдавніших населених пунктів України – мегаполісі Умань. Це раз з найпрекрасніших і незвичайних парків Європи. Закладений він був для польського графа Потоцького і його чарівної дружини Софії основними конструкторами Західної Європи. Тут Ви зможете відвідати на півострові Крит, пройти коридорами неперевершеного замку — Лабіринту володаря Міноса, не побоюючись, зустрітися з самим Мінотавром, здійснити прогулянку по Єлисейських полях і майже все інше. Велика кількість загадок, таємниць і легенд таїть в для себе даний відомий парк «Софіївка».

Тури в Умань

Замовити тур в Умань

Дендропарк “Софіївка” розташовується в комфортному місті Умань, це раз з найпрекрасніших парків Європи, закладений основними конструкторами Західної Європи для розкішного польського магната графа Потоцького і його дружини Софії. Пізніше парк був перебудований за бажанням свіжих господарів – російської царської сім’ї. Софіївський парк широко популярний як в Україні, наприклад і за її межами – це одне з найвидатніших творінь великого садово-паркового мистецтва. У світі є лише деяка кількість парків, як цих Уманський парк “Софіївка”. Софіївський муніципальний дендрологічний заповідник займає площу більше 150 гектарів.

Тури в Умань

Замовити єкскурсію в Умань

Потрапивши в актуальний музей природи під назвою “Софіївка”, ви відразу переконуєтесь: тут все нагадує казку. І це справді так, оскільки в базу композиційного укладення центральної частини парку покладені сюжети з міфології Античної Греції та Риму, а деякі простору нагадують оселю грецьких богів, героїв, письменників та філософів.

Тури в Умань

 

Екскурсія в умань ціна

Помилуватися Величезним водоспадом ніж будь-якого іншого стане з площі Зборів. З висоти 14 м. потоку води розбиваються об гранітні уступи. З Верхнього ставу до Большенному водоспаду вода підводиться через підземну річку Стікс і Мертве озеро. Бельв’ю чи Гвинтоподібна гірка, Амстердамський шлюз і Райдужний павільйон — все це маршрут по рукотворного дива, «Земного раю», як іменували поети «Софіївку».

Поділіться своїми враженнями