В Італії відкрився виставковий центр оливкової олії

Завдяки тому, що в новому закладі також відкрився виставковий зал, «Sapord’Olio» може заявити про себе не тільки в якості магазину, <! – More ->
але і як постійно діюча виставка. Тут усі охочі зможуть не лише придбати оливкову олію вищих сортів «extra vergine», але й взяти участь в сенсорній дегустації цього продукту. Відправившись в тури до Італії і заглянувши в «Sapord’Olio», ви зможете навчитися оцінювати аромати різних сортів оливкової олії.

Значне розширення функцій магазину від торгової до інформаційно-просвітницької дозволяє його відвідувачам купувати корисні знання про особливості сортів італійського масла і технологіях його виробництва. Багато в чому цьому сприяє діюча на території «Sapord’Olio» тематична виставка, яка знайомить відвідувачів з етапами виробництва високоякісного оливкового масла.

Крім того, перед покупкою оливкової олії відвідувачам магазину надають можливість продегустувати продукт і оцінити його аромат. Гості «Sapord’Olio» зможуть упевнитися в тому, що при виготовленні продукту були дотримані всі давні традиції італійських виробників. При цьому консультувати покупців будуть експерти із товариства дегустаторів оливкового масла, спеціально запрошені в «Sapord’Olio».

Крім оливкової олії, в «Sapord’Olio» можна придбати різні кулінарні делікатеси – трюфелі, елітні сорти паштету і сиру, а також багато іншого.

 

Поділіться своїми враженнями