Вікенд у Барселоні: втеча від буденності.

Вікенд – коротка мандрівка на декілька днів, щоб вирватися із буденності та відкрити нові грані світу!

Ми запрошуємо Вас у коротку, але напрочуд змістовну мандрівку до Барселони.

Що на нас тут чекає? Ми зачаруємося дивовижною архітектурою, яка робить це місто несхожим на будь-яке інше у світі, посмакуємо запашною паельєю, соковитим хамоном та ніжним овечим сиром, які стануть нашими смачними каталонськими спогадами, а також відчуємо справжній дух Іспанії за келихом ароматного вина з місцевих виноробень. Усього кілька днів на те, щоб назавжди подарувати своє серце Барселоні. Місія здійсненна!

ЯК ПРОВЕСТИ ЧАС

Найкращі епітети не здатні повною мірою передати красу місць та багатство смаків, які відкриються перед вами, проте є речі, які нескладно уявити. Упевнені, читаючи програму, яку ми для вас підготували, ви вже відчуєте апетит до цікавих подорожей та іспанської кухні! Тож розповідаємо, чим зайнятися у Барселоні:

  • Дослідити центр міста. Гайда гуляти пішки неймовірно мальовничим маршрутом, на якому побачите будинок Бальо, Готичний квартал, площу Каталонії та багато іншого.
  • Насолоджуватися незабутньою панорамою зі знаменитої гори Монтжуїк. Тут є великий оглядовий майданчик, здатний стати хітом вашого Instagram.
  • Познайомитися з іспанською культурою. Прогулянка Іспанським містечком ― етнографічним музеєм просто неба – це чи не найкращий спосіб дізнатися багато цікавого про бекграунд цих прекрасних місць.
  • Відвідати смачне шоу. В Іспанському містечку на вас чекає видовищний шоукукінг з бонусом у вигляді ароматної паельї – перлини іспанської кухні.
  • Закохатися в іспанські напої. Відвідати бодеги та виноробні, де, звісно, будете багато дегустувати: кава, бодега, сидр та вино – до ваших послуг. Разом з овечим сиром, хамоном або ковбасою фует ці ароматні напої складають неймовірні тандеми!
  • Потішити смакові рецептори. На вас чекає вишукана вечеря у ресторані Mirador de les Caves, який спеціалізується на каталонській кухні.

Не знаємо, як у вас, а у нас вже розгулявся апетит до мандрів. Гайда до Барселони разом з нами «Феєрверком  мрій».

Вартість вікенду  від 15600 грн з особи.

Поділіться своїми враженнями