06:00 – виїзд з м.Полтава (збір по зупинках)
10:00 – приїзд в Качанівку
10:00 – 13:00 – знайомство з Національним історико-культурним заповідником «Качанівка»
Качанівський парк – пам’ятка садово-паркового мистецтва кін. ХVІІІ – поч. ХХ ст., який має площу 568,63 га. Доповнює парк архітектурний ансамбль садиби, який налічує 24 об’єкти. Окрасою ансамблю є неперевершений палац в стилі неокласицизму – свідок величної епохи минулого. Його доповнюють допоміжні будівлі південних і північних служб разом із садибною церквою Святого Георгія Хозевіта. Сьогодні в Україні це єдина відома церква історично висв’ячена на такий престол.
в ході екскурсії:
ознайомимося з історією Качанівки
оглянемо палац
прогуляємось парком (альтанка М.І. Глінки, човнова пристань, «романтичні» руїни, дуб Довженка, господарський двір та Георгіївська церква
13:30 – 15:00 – приїзд до дендропарку “Тростянець” та прогулянка парком
Парк закладений в 1834 році Іваном Скоропадським. Він мріяв про парк в англійському стилі, і свою мрію здійснив в повній мірі.
Загальна площа парку – 204,7 га.
У «Тростянці» росте понад 400 видів і форм дерев та кущів, у тому числі бл. 75 шпилькових (серед них рідкісні — смерека Фразера, смерека каліфорнійська, ялина канадська, туя велетенська та інші) і велика колекція листяних (зокрема дубів — понад 15 видів, кленів — понад 20, лип — 9).
15:30 – 18:00 – Сокиринський палацово-парковий комплекс.
Це – родове гніздо відомого козацько-старшинського роду Ґалаґанів збереглося до нашого часу і є найбільш характерним прикладом палацово-маєткової архітектури Лівобережної України кінця 18 – початку 19 століття.
Довкола палацу Галаганів розкинувся парк площею 427 Га. він налічує 40 видів дерев, ротонду і готичні місточки. родзинкою парку є Шевченківський явір, який вважається найстарішим деревом усього комплексу, мальовничі «панський став» і «свята долина».
18:00 – виїзд в Полтаву
22:00 – приїзд в Полтаву (розвезення по зупинках)
Вартість туру від 700 грн. (залежно від кількості учасників туру).
У вартості:
– проїзд
– страхування
– екскурсія та вхідні квиточки в Качанівці
– екскурсія та вхідні квиточки в Тростянці
– екскурсія та вхідні квиточки в Сокиринцях
– супровід представника фірми
У вартість не входить:
– харчування
– особисті витрати

Поділіться своїми враженнями