Туристична агенція Феєрверк мрій пропонує:

  • Корпоративні тури в усі регіони України від 1 дня і більше.
  • Корпоративні екскурсії по Полтаві та області,
  • Заміські екскурсії на 1 день (Чернігів, Батурин, Київ, Харків…),
  • Багатоденні корпоративні тури по Україні.

Ми можемо організувати корпоративні тури будь-якої складності і тривалості по всій Україні. Це можуть бути корпоративні екскурсії та міські квести, заміські поїздки і багатоденні корпоративні тури по Україні, сплави по бурхливих річках і походи в гори. Ми врахуємо всі ваші побажання і ідеї в організації корпоративного туру.

Ви можете відправити нам будь-який запит і менеджер напрямку зв’яжеться з Вами для подальшої роботи.

Деталі турів та вартість уточнюйте у менеджера туру

+380665158785, +380974482886  ana-anna@ukr.net

Замовити корпоративный тур Полтава

Замовити корпоратив в Україні

Основні переваги корпоративних турів

Корпоративні тури, спільний відпочинок та екскурсії – найкращий спосіб згуртувати колектив. Командна робота є дуже важливою для кожного колективу. Вона допоможе об’єднати працівників у дружню, одностайну, мотивовану і цілеспрямовану команду. Замовити корпоративний тур ви можете на багатьох туристичних сайтах і це буде корисно для вашого колективу і його подальшої працездатності..

Корпоративний туризм у наш час набирає популярності. Для багатьох власників компаній, які хочуть згуртувати колектив і спрямувати на продуктивну командну роботу, корпоративний тур є оптимальним рішенням. Ціна туру буде мізерною у порівнянні з подальшим прогресом і результатом спільної справи.

Замовити корпоративний тур

У наш час господарі великого бізнесу проводять багато святкових корпоративів, і зовсім не приділяють уваги корпоративному туризму. Бо корпоративні тури вимагають дуже багато часу та уваги, якщо планувати все власноруч. Проте є дуже багато компаній завдяки яким можна влаштувати корпоративний тур дешево і без зайвого клопоту. Замовляючи корпоративний тур у нас ви позбавите себе таких питань, як:

– Розробка культурних програм;

– Організація екскурсій;

– Організація обідів і конференцій;

– Бронювання готелів, баз відпочинку, квитків, полісів;

– Оформлення віз при необхідності.

Постійна робота з персоналом, спрямована на зміцнення командного духу – найголовніша задача будь-якого керівника. Розробка бізнес-туру – складна, але варта уваги справа. Якщо замовляти корпоративний тур у турагентства, його вартість буде трохи більшою, проте ви збережете свій час.

Корпоративний тур Полтавою

Полтава – чарівне місто. У ньому дуже багато історичних місць, пам’яток і музеїв. Тут є на що подивитися! У Полтаві народилися такі відомі люди як Микола Гоголь, Григорій Сковорода, Олесь Гончар і Панас Мирний. Це місто є колискою української культури та мистецтва. У гоголівській Диканьці й досі зберігся унікальний Миколаївський собор. Тут можна побачити Кочубієві дуби – ботанічну пам’ятку 18 століття. Корпоративний тур Полтавою – найкраще рішення для будь-якого колективу!

Етно-гастро-посиденьки Хмільна галушка

Тепла екскурсія по народним рецептам і звичаям: два майстер-класи з розповідями про народні традиції, легенди, особливості частування.

0 comments

Осінній Харків: хризантеми та таємниці трипільської цивілізації

Дати: Запрошуємо провести вихідний у осінньому Харкові. Поєднаємо відвідування еко-парку Фельдмана, де з перших днів жовтня вируватиме яскравими барвами Бал хризантем, із відвідуванням ще одного проекту родини Фельдманів – мистецького центру АВЕК, де відкрита виставка “Спадщина предків: трипільська цивілізація” . Експозиція знайомить відвідувачів з артефактами давньої культури хліборобів, яка була поширена на землях від Верхнього […]

0 comments

Дніпро: одне місто – дві культури

Екскурсійний тур, який відкриє нам культури двох народів (українського та єврейського), які протягом багатьох століть живуть поруч, разом будують міста, разом радіють досягненням і перемогам, разом сумують за втратами.

0 comments

Подорож-містерія за силою на Хортицю та Кам’яну Могилу

Полтава – Мирне (Кам’яна Могила) – Василівка – Запоріжжя – Межиріч (Мавринський майдан) –  Полтава

0 comments

Харків: осінні барви

Полтава ( виїзд о 08:00) – Харків (екскурсія Морським музеєм, відвідування цирку, еко-парку Фельдмана) – Полтава ( повернення 19:00). Морський музей, Цирк на воді, Фельдман Екопарк

0 comments

Полтава вишивана

Музей рушника, Музей ткацтва та вишивки, майстерня художніх промислів,  Полтавський краєзнавчий музей (етномистецька композиція).

0 comments

Гадяч: таємниці старого міста

Зелений гай, або як його ще називають, Лесин гай, Центр хасидизму «Адмор Азакен», Свято-Успенська церква, пішохідна екскурсія містом, Гадяцькі підземелля, Музей молотка,  Національний музей бджільництва

0 comments

Паломницько-екскурсійний тур «До святинь Святогірська та Ізюма»

Виїзд з Полтави ( 23:55) – Святогірськ ( Свято-Успенська Святогірська Лавра)– Ізюм (Свято-Вознесенський собор)  – Полтава (повернення 23:00). Свято-Успенська Святогірська лавра, Свято-Вознесенський кафедральний собор, джерело Божої Матері — Кириченкова криниця

0 comments

До монахів-травників

Під час екскурсії парком ви почуєте багато цікавої інформації про трави та їх застосування, побачите садибу поміщика Леонтовича, каштанову, липову алеї та алею 300-літніх дубів.

0 comments

Буковинський вояж + Яремче

Під час нашого туру ви побачите “Маленький Париж” – Чернівці, “Квітку на камені” – Кам’янець-Подільський, одну з найбільш неприступних і вражаючих фортець Східної Європи – Хотин,  “Перлину Прикарпаття” – Яремче.

0 comments

КАЗКОВЕ МІСТО СУМИ + музей ШОКОЛАДУ

Під час екскурсії Ви дізнаєтесь про історію вирощування шоколадного дерева, рецептуру створення шоколаду, технології його виготовлення, побачите шоколадні вироби вагою від 10 до 30 кг. Після екскурсії мандруємо до м.Суми.

0 comments

Із Полтави – до зірок

Туристи відвідають Музей космонавтики та Музей важкої бомбардувальної авіації в Полтаві

0 comments

Асканія-Нова – перлина Херсонського степу

Давайте на кілька днів відкладемо всі справи, зустрічі, айфони і зануримося у світ дикої природи. Біосферний заповідник Асканія-Нова – це місце, де відпочиває тіло і душа.

0 comments

КАЗКОВЕ МІСТО СУМИ

Суми – місто тихе та спокійне, затишне та мальовниче! Насичене різноманітними легендами, які оживають, а також казками, які знайомі нам з дитинства. Запрошуємо Вас поринути у казкову атмосферу сучасного міста Суми. Герої багатьох відомих казок та легенд, байок та билин вже чекають на зустріч саме з Вами. Ця екскурсія поверне дорослих у безтурботне та щасливе дитинство, де добро завжди перемагало зло.

0 comments

Відпочинок у Буковелі: лижі, санки і гуцульські забавлянки

Ґречні ґазди і ґаздині та ґаздівські діти, маємо за велику честь запросити Вас на екскурсійно-лижний тур!ДАТИ: ВАРТІСТЬ: 1995 грн.

0 comments

Відпочинок “6 днів у зимових Карпатах”

Засніжені гори, забави, замки, вина, термальні басейни, водоспади, давні храми; все найкраще, що є в зимових горах

0 comments

10 родзинок Закарпаття (зимовий варіант)

Карпати, замки, палаци, вина, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття

0 comments

Сиро-Винний тур Закарпаттям (ЗИМОВИЙ варіант)

Карпати, замки, вина, сири, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття, чекає на Вас!

0 comments

КАРПАТСЬКИЙ ЕКСПРЕС

Під час нашого туру ви побачите “Квітку на камені” – Кам’янець-Подільський,   “Перлину Прикарпаття” – Яремче.

0 comments

Фортеця над Ворсклою

Пішохідна екскурсія територією полкового міста Полтави ХVІІ – ХVІІІ століть.

0 comments

Три дні у Львові + замки

Львів – це місто, куди хочеться повертатися навіть самому розпещеному мандрівникові.
ДАТИ: 06.09., 04.11., 01.12

0 comments

Чернівці – Кам’янець-Подільський – Хотин

ДАТИ ТУРУ:  07.09., 05.10., 02.11., 30.11., 21.12
ВАРТІСТЬ: 1450 грн.

0 comments

«Сиві скелі віків» – храми Полтави

Полтава має унікальні сакральні пам’ятки ХVІІІ – поч. ХХ ст. та зведені заново у новітній час, вже за незалежної України.

0 comments

Карпатський Трамвай і Скелі Довбуша

Якщо Вас манять мальовничі гори, гірські потоки, то ласкаво запрошуємо Вас із вітерцем в подорож!
ДАТи: 08.09.2019, 12.09.2019, 15.09.2019, 22.09.2019, 26.09.2019, 29.09.2019, 06.10.2019, 10.10.2019, 13.10.2019, 20.10.2019, 24.10.2019, 27.10.2019, 03.11.2019

ВАРТІСТЬ – 395 грн. 

0 comments

Полтава І.П.Котляревського, І.Гнєдича, Т.Шевченка, М.Гоголя, Л.Позена, П.Мирного, В.Короленка, М.Ярошенка

Як в Україні, так і у світі багато хто знає, що саме з Полтавою пов’язані життя і творчість І.П. Котляревського, І. Гнєдича, Т. Шевченка, М. Гоголя, Л. Позена, П. Мирного, В. Короленка, М. Ярошенка. Під час екскурсії туристи зможуть пройтися вулицями міста, які відлунюють ходу, побачити Полтаву часу, відчути дух епохи, коли творили генії українського […]

0 comments

ЛЬВІВ – ЗАМКИ – ПИВО

Олесько – Підгірці – Золочів – Львів

0 comments

Полтава у долі Тараса Шевченка

Під час пішохідної екскурсії туристи пройдуть вулицями міста, де колись ходив Тарас Шевченко; оглянуть старовинні храми, які відвідував поет; на узвишші Іванової гори побувають саме на тому місці, де Шевченко – художник написав з натури дві акварелі: «Садиба І.П.Котляревського у Полтаві», «Воздвиженський монастир у Полтаві»

0 comments
Сиро-Винний тур Закарпаттям

Сиро-Винний тур Закарпаттям

Карпати, замки, вина, сири, все найкраще, що може запропонувати Закарпаття!
ДАТИ: 07.09.2019, 11.09.2019, 14.09.2019, 18.09.2019, 21.09.2019, 25.09.2019, 28.09.2019, 02.10.2019, 05.10.2019, 09.10.2019, 12.10.2019, 16.10.2019, 19.10.2019

ВАРТІСТЬ: 895 грн.

0 comments

Найдревніша, найшляхетніша

Під час екскурсії туристи зможуть ознайомитися з історією вулиці, визначними історико-архітектурними пам’ятками, які розташовані на ній, поринути в колорит епохи ХVІІІ – ХХІ століть, довідатися про непересічних полтавців (вчених, письменників, громадсько-політичних діячів), життя яких пов’язане з головним осердям Полтави.

0 comments
Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів”

Тур-відпустка “Довкола Карпат за 7 днів”

Мальовничі гори, замки, вина, термальні та мінеральні води, озера, водоспади, все найкраще, чим багаті наші гори! Тривалість туру: 7 днів / 6 ночей. Пилипець, Синевир, ведмеді та олені, палац Шенборна, Мукачево, Берегово, Ужгород, Косино, Яремче, Буковель
ДАТИ:  07.09.2019, 14.09.2019, 21.09.2019, 28.09.2019

ВАРТІСТЬ: 2595 грн.

0 comments

Поділіться своїми враженнями