Лубенщина ти чарівна!

Автобусний екскурсійний тур на Лубенщину

Запрошуємо у цікаву та насичену мандрівку рідним краєм 7 серпня!

Запрошуємо разом з нами прогулятися старими Лубнами, помилуватися чарівними краєвидами, побувати у саду каміння, відвідати місце сили українського соловейка  – Василя Симоненка.

Програма туру:

08:00 – збір групи, виїзд.

10:00 – 12:00 – екскурсія по Лубнам у супроводі місцевого екскурсовода. Мандрівка вулицями міста заснованого у 988 році, як давньоруська фортеця, де панував могутній рід князів Вишневецьких, яке пам’ятає Тараса Шевченка та Шолом-Алейхема, Сергія Параджанова та Василя Стуса, Василя Симоненка та Володимира Малика, де кращі роки свого життя прожила «геній чистої краси» Анна Керн. Тут ви зможете побачити справжній архітектурний шедевр – будівлю жіночого єпархіального училища архітектора Олексія Бекетова, дізнатися про особливості українського архітектурного модерну під час огляду будівлі земської лікарні архітектора Дмитра Дяченка та відчути чарівність міста, яке надихало художників та поетів.

А ще побачити будівлі : Міської управи ( 1910 р.), Жіночої гімназії (1908 р.), Духовного училища (1885), Водонапірну вежу (1911р), Церкву Різдва Пресвятої Богородиці (1901) (арх. М. Преображенський).

12:00 – 13:00 – час на обід.

13:30 – 14:30 – відвідування маленького, але дуже мальовничого села Кононівка, що поруч із Лубнами. У селищі є цікавезна локація, а саме «Сад каміння». Сад є приватною ініціативою. На гарній мальовничій території розкладенні «по правильному» каміння, на яких висічені афоризми. Таки парки характерні раніше були для далекого сходу, а зараз з’являються і на наших теренах. Час на фото, прогулянку та трішки часу для себе!

15:00 – 16:30 – відвідування будинку-музею Василя Симоненка. У маленькому селі стоїть особлива українська хата. Саме тут народився і зростав автор знаменних, дуже важливих для нас сьогодні слів

«Народ мій є, народ мій завжди буде,

Ніщо не перекреслить мій народ!»

Під час екскурсії дізнаємося більше про поета, про його громадську позицію, про життя. Прогуляємося маленьким подвір’ям, посидимо у затишку кущів калини….

16:30 – виїзд до Полтави.

19:00 – повернення.

Вартість туру прораховується під запит і залежить від кількості учасників. 

До вартості включено:

  • Транспортне забезпечення;
  • Страхування;
  • Послуги гіда;
  • Благодійний внесок на музей В.Симоненка;
  • Супровід.

Автобусний екскурсійний тур на Лубенщину

Частина прибутку іде на підтримку ЗСУ!

Слава Україні!

Поділіться своїми враженнями