Маленька Олександрія та її околиці!

Запрошує у одноденну подорож на Кіровоградщину.

Запрошуємо відкрити для себе маловідомий край.

Перша зупинка на маршруті – Олександрія. Вперше згадується у письмових джерелах ще в 1746 році. Легенда заснування населеного пункту пов’язана з іменем козака Усика, якій на цій території разом зі своїми товаришами заклав зимівник.

Як і більшість містечок на Кіровоградщині, Олександрія багата на історичні пам’ятки та цікаві споруди, що приваблюють туристів з усіх куточків України.

У супроводі місцевого краєзнавця ми прогуляємося містом та відкриємо його для себе.

Друга зупинка – Морозівський вугільний розріз – один із найцікавіших «сталкерських» об’єктів. Бірюзова вода й обривисті береги – все що залишилося від промислового кар’єра. Морозівський вугільний розріз – одне з незвичайних туристичних місць на Кіровоградщині. Ця затоплена територія, на якій раніше добували буре вугілля, зараз не використовується. Побачимо неймовірної краси краєвиди + зробимо крутецькі фото!

Третя зупинка – село Підлісне, комплекс «Лісова коза», що спеціалізується на розведені кіз альпійської породи. Родзинкою відвідування є дегустація молочної продукції, відомої під назвою «Чорноліські фермерські сири». Смачно, корисно, ситно. Також відвідуємо контактний зоопарк! Смачно подегустувавши, вирушаємо до останньої нашої локації!

Четверта зупинкаландшафтний парк у селі Приютівка на березі Войнівського водосховища на річці Інгулець. Гуляємо парком, насолоджуємося краєвидами, проводжаємо сонце і вирушаємо назад до рідного краю!

Вартість туру залежить від кількості учасників та прораховується під запит. 

Деталі у менеджера туру +38066 515 87 85, +38097 448 28 86

Поділіться своїми враженнями