DerunFest2016 Lifehack

Якщо ви хочете отримати від Фестивалю дерунів 2016 по максимуму – читайте підказки, як встигнути все скуштувати та побачити:)

1. Приїжджайте на Фестиваль дерунів 2016 раніше. Не орієнтуйтеся на час старту святкової частини фестивалю, тоді ви нічого не встигнете. Наші автобуси приїжджають на фестиваль у оптимальний час, коли людей ще небагато, а у вас є можливість скуштувати свіженькі та гаряченькі дірунчики.

2. Прихопіть із собою коцик. Фестиваль дерунів проходить на великій території мальовничого парку Коростеня. Коли почнеться концертна програма у парку вже будуть зайняті усі столики та стільчики. А якщо ви візьмете коцик, зможете посидіти біля мальовничої річечки та сповна насолодитися святом з дируном у прикуску. Місце на галявинці краще також підшукати зарані.

3. Скуштуйте по одному дерунчику з кожного столу. Важко? 🙂 На DerunFest 2016 збираються господарочки з різних регіонів України та готують найсмачніші деруни. Вартує скуштувати деруни з кожного столу, адже на вас чекають несподівані смаки.

4. Сплануйте цей день. У першій половині дня буде небагато людей. У вас є можливість прогулятися парком та зробити мальовничі фото. Ближче до урочистого відкриттся фестивалю відвідувачів стане більше. Це оптимальний момент, коли можна обирати гарне місце для пікніку, розкладатися та починати дегустацію. У розпал свята, коли збереться багацько людей, рекомендуємо вам відправитися на прогулянку. Поруч з парком, на вулиці Грушевського розкинеться величезний ярмарок. Також прогуляйтеся містом, не нехтуйте цією можливістю.

5. На фестивалі можна придбати не тільки деруни. Тут продають мед, настоянки, солодощі, різні смаколики та товари відчизняних виробників. Тобто все, чтого забажає душа.

Поділіться своїми враженнями