Замовити eкскурсію місцями сили

Замовити екскурсію по місцям сили з Полтави

Для людини, яка шукає місце, де зможе дозволити собі побути наодинці із природою добре підійде можливість замовити тур по місцям сили. Чому ж саме місця сили? Це тому, що з давніх часів вони були місцем де екологічно склалися таки обставини, які спровокували з’яву там енергетичних полів.  Такі місця існують по всій України і розташовані у горах, озерах, печерах та інших місцях. Ціна екскурсії по місцям сили буду залежати від обраного маршруту.

Які місця сили є у центральній Україні?

Лиса гора – знаходиться коло г. Ржищев у Київський області. Гора розташована на піщаному острові. На цій горі зовсім немає рослинності, а розташована вона на одному меридіані із пірамідами Єгипту.

Озеро мохове – вже пересохле, але люди говорять, що іноді воно знову наповнюється водою. Вважається одним із самих потужних місць сили в Україні.

Тотоха – цю гору називають енергетичним центром Україні. Її порівнюють із Тибетом, Алтаєм та іншими місцями сили.

Якщо ви бажаєте замовити екскурсію по місцям сили у центрі України – ви можете зробити це на сайті або за телефоном.

Місця сили у Карпатах

Говерла – найбільша вершина в Україні з якою пов’язано багато легенд. Колись на піку Говерли проводилися потаємні ритуали із жертвопринесення. Зараз же коло гори є маленьке містечко – Ворохта де живе багато магів.

Менчул – у цьому місці мольфари проводять ритуали із зміни погоди.

Скали Довбуша – сакральне місце у якому дуже добре проводити медитацію.

Вартість екскурсії по місцям сили Карпат можна дізнатися у оператора.

Що можна очікувати від туру по місцям сили?

Залежно від місця сили можливі різні ефекти від перебування там. Наприклад, замовивши центральний тур по місцям сили ціна на який не дуже велика, дає можливість  відкрити свій розум та стати більш свідомим до подій майбутнього. А Карпатський тур по місцям сили вартість якого трохи більше, дає можливість поєднатися із вселеною та відкрити свої чакри.

Поділіться своїми враженнями