Замовити екскурсію Полтавою

Кожна людина полюбляє подорожувати. І це не секрет. Багато українців знає про таке чудове й красиве місто, як Полтава. В цьому чудовому місці проживає понад 292 тис. осіб. Полтава знаходиться в східній частині Європи, за 301 км на схід від Києва. Розташована на Придніпровській низовині. Клімат у Полтаві майже бездоганний. Літо не спекотне, а зима доволі тепла (у середньому -6 градусів).

Загальний огляд

Тепер поговорімо про саме місто. Воно розташоване майже у центрі України. Полтава відрізняється від інших міст тим, що вона розвивається більш спокійно, а ритм життя більш сповільнений. Полтава не таке вже й велике місто, адже шлях з будь-якої точки міста до його центра займе всього декілька хвилин. Й це неймовірно цікаво, оскільки ви можете прогулятись по місту або проїхатись. Це місто є Вітчизною багатьох українських письменників, а саме: Івана Котляревського, Леоніда Глібова, Панаса Мирного й багатьох інших. Також у Полтаві відзначається свято галушок, унікальне, оскільки проводять його тільки у Полтаві.

Пам'ятник М. В. Гоголю
Пам’ятник М. В. Гоголю

Пам’ятки архітектури

Найбільш відомим місцем Полтави є Біла альтанка – напівкругла архітектурна пам’ятка, яка складається з вісьмох одиниць колон доричного ордера. Звідси й можливо розгледіти чарівний вид на місто. Альтанка збудована у стилі сучасності (modern), де можливо розгледіти різні декоративні малюнки і написи, а якщо зануритись ще глибше, то можна дізнатися про багату історію розвитку Полтави. Вартість екскурсії по Полтаві різні. Замовити екскурсію по Полтаві ви можете на нашому сайті.

Переваги міста

Велика перевага Полтави є те, що вона є дуже зелена. Взагалі в місті багато різних парків і унікальних зелених рослин і насадження. Населення Полтави – дуже привітні й доброзичливі люди. Особливістю є й те, що жителі Полтави говорять і українськими слова, і російськими. Як вони його називають, “суржик”.

Це “карликове” місто, яке має непоганий потенціал. Полтава має власні цінності, культуру. Вона захоплює своєю природньою красою й барвами. Полтава – є з найвідоміших й найвпливовіших штабів національної культури в Україні.
Ціни туру по Полтаві різні. Ви можете замовити тур по Полтаві саме у нас.

Поділіться своїми враженнями