Пляжний тур в Болгарію з України (Полтава)

Пропонуємо Вашій увазі добірку кращих готелів Болгарії за рекомендацією провідних туроператорів України та за відгуками наших клієнтів.

Найбільш популярні курорти Болгарії по доступним цінам – Сонячний Берег, Несебр, Созополь, Золоті Піски. Які ж готелі обрати на цих курортах?

Рекомендовані готелі Болгарії

Готель Admiral 5* – готель знаходиться в курортному комплексі “Золоті піски”, що розташований в мальовничому і екологічно чистому затоці на північному узбережжі Чорного моря всього, в 18 км. від Варни. Поруч знаходиться заповідник Золоті піски. Близькість моря, м’який клімат і морський бриз залишать незабутні враження від відпочинку, а доброзичливий і кваліфікований персонал буде завжди усміхнений і ввічливий.

Готель Bilyana Beach 4 * ідеально підходить як для туристичного відпочинку, так і для ділових поїздок. Розташований в південній частині м Несебр, в 25 км від аеропорту м Бургас, на самому березі моря. Побудований в 2004 році.

Готель Condor 4* знаходиться на курорті Сонячний берег. До послуг гостей відкритий басейн. У місцях загального користування працює безкоштовний Wi-Fi.

Готель Dune 4* – 36 км до аеропорту м Бургас і 120 км до міжнародного аеропорту м Варна. Поряд з готелем Chaika Beach Resort. Рік заснування – 2004. Рік останнього ремонту — 2013.

Готель Fiesta M відрізняється зручним розташуванням в тихому місці, в безпосередній близькості від Чорного моря і Балканських гір. Готель знаходиться прямо навпроти пляжу і ідеально підходить для сімейного відпочинку.

Поділіться своїми враженнями