Мвстична екскурсія Полтавою

Це тихе провінційне містечко відразу ж впадає в око зеленню своїх садів, парків та скверів, заспокоює тихим плином життя, яким би воно бурхливим  не було насправді, і спонукає своїх мешканців та гостей замовити містичні екскурсії по Полтаві. І то все – не дивлячись на те, що це місто зачаровує красою архітектури стародавніх будівель та приваблює багатьма історичними пам’ятками. Справа в тому, що Полтава зберігає в собі багато таємниць та оповита легендами, а людей завжди цікавлять події, що тісно пов’язані  з містикою.

Різновиди турів по цьому місту та нюанси їх організації

Наша туристична агенція організовує найрізноманітніші містичні екскурсії по Полтаві ціна яких враховує тривалість перебування тут гостей, кількість об’єктів, призначених для огляду, їхню віддаленість від центру міста. Під час пішохідних прогулянок вулицями міста проводяться відвідини музеїв, галерей, закладів культури та історичних пам’ятних місць. Враховують вони також послуги екскурсовода та вартість квитків у музеях.

Коли ж туристичні об’єкти розташовані на значній відстані від центра міста, нами організовуються автобусні містичні екскурсії по Полтаві вартість яких включає також задіяння відповідних засобів транспорту, послуги водія та екскурсовода на маршруті. Прикладом є відвідини маєтку родини Гоголів, чий славетний син Микола стільки містичних подій описав у своїх творах, та чиє життя, а тим більше смерть настільки тісно пов’язані з містикою, що просто волосся на голові стає дибки. Або ж коли, скажімо, планується подорож у Диканьку чи Великі Сорочинці, оспівані ним же, бо дія більшості творів великого письменника відбувається саме в них.

Якщо це одноденний містичний тур по Полтаві ціна його не включає харчування учасників. Та якщо виникає необхідність їх частування, замовлення для них обіду в кафе чи ресторані оплачується ними додатково. Коли ж мова йде про дво- або триденний містичний тур по Полтаві вартість його вже враховує розташування туристів у готелі, сніданки та обіди для них. А більш докладніше про містичні місця цього міста розповімо у наступному розділі статті.

Замовити містичні екскурсії по Полтаві

Полтавщина: містика на кожному кроці

Наймістичнішими місцями тут вважаються такі:

1. Будинок № 40 по вулиці Пушкіна – колись тут винаймали кімнати багатії, і він приносив своєму хазяїнові багато прибутків, допоки одного разу тут не оселився загадковий чоловік у чорному плащі з капюшоном. З моменту поселення більше його ніхто ніколи не бачив (всі спілкувалися з його служкою), а в будинку та навколо нього почало відбуватися щось лихе: гинули люди, траплялися нещасні випадки. Аж настав час, коли цей мешканець відчув, що помирає, і це тривало надто довго – він мучився до тих пір, поки хтось не здогадався відчинити вікно. Як тільки це зробили, чоловік вмер, і в ту ж саму хвилину на дах будинку налетіла ціла зграя круків, і не покидають його до цих пір;

2. Кадетський корпус – тут дуже суворо виховували хлопчаків, і одного з них несправедливо звинуватили у крадіжці. Батькам хлопчика запропонували вибрати покарання для нього: відрахувати його або ж привселюдно відшмагати. Батьки, не повіривши власній дитині, обрали другий вид покарання, а хлопець, не перенісши їхню недовіру та знущання, викинувся з верхнього поверху. Відтоді, згідно з легендою, його дух бродить по будівлі, намагаючись довести, що він невинний;

3. Є ще одна подія, яка, дійсно, мала місце, і тому є багато свідків: одного разу на приміській залізничній станції з’явився весь розцяцькований і гарно прикрашений таємничий потяг. Коли це відбулося вперше, всі були приголомшені тим, що рухається він абсолютно безгучно, всі вікна в ньому щільно зашторені, а водій відсутній. Через певний проміжок часу цей потяг-привид було помічено вдруге, все відбувалося так, як і в перший раз, але з однією різницею: знайшовся сміливець, що вскочив у вагон в останню мить, і щез разом з мовчазним примарним потягом. Більше його ніхто не бачив.

Замовити містичну екскурсію по Полтаві

Тож майте на увазі: якщо ви бажаєте замовити містичний тур по Полтаві, звертайтесь до нас, ми все організуємо найкращим чином. Тільки маємо одне прохання: не контактуйте з привидами, бо хто його знає, чим це може закінчитись…

Поділіться своїми враженнями