Замовити екскурсію по Україні

Відкрий Україну з нового боку

Якщо Ви хочете мандрувати рідною країною, відкриваючи для себе нові чудові куточки, екскурсії по Україні від нашого туристичного агентства стануть Вам до нагоди. Ми пропонуємо багатий вибір турів на різний смак.

Який напрямок обрати

Широкі українські простори дають простір уяві. В залежності від власних уподобань можна обрати відпочинок на березі моря, похід у гори чи цікаву екскурсію до одного з мальовничих міст. Не залежно від обраного напрямку на Вас чекатимуть перлини історичного минулого і дивовижної краси природа.

Екскурсії Україною допоможуть дізнатися, що на теренах рідного краю є власна Швейцарія, Стоунхендж та навіть Атлантида. Природне різноманіття здивує Вас казковими водоспадами, величезними каньйонами та пустелею, якій заздрить навіть Сахара. Наші екскурсоводи познайомлять Вас з дивовижною культурою і цікавими людьми. Разом ми будемо робити нові відкриття та увіковічувати красу України в мальовничих знімках.

Подорожуйте зі смаком

Можна багато читати про красу й велич українських Карпат, широкі простори південних степів і мальовничі краєвиди центральної частини країни. Але краще побачити усе це на власні очі. Прийнято вважати, що для конкретного регіону існує якийсь єдиний напрямок відпочинку, але це зовсім не так. Екскурсійні тури по Україні допоможуть відкрити нові грані звичного світу й зруйнувати застарілі стереотипи. Навіть одна подорож покаже, що ніякі закордонні курорти не затьмарять краси рідного краю.

Замовити екскурсію по Україні

Плануючі відпустку необхідно не тільки обрати місце для відпочинку, але й відповідально поставитися до екскурсійного супроводу. Досвідчений гід може по новому відкрити красу рідного краю і розповісти безліч цікавих історій, пов’язаних з ним. Екскурсії по Україні з Полтави, які пропонуємо ми, завжди супроводжують професіонали своєї справи. Вони не тільки знають, але й люблять свою роботу і вкладають в свої розповіді усю душу.

Якщо Ви тільки розпочинаєте відкривати для себе рідний край, наші менеджери допоможуть обрати найбільш вдалий автобусний тур по Україні. Ми щиро бажаємо аби перший досвід мандрів підбив Вас до нових відкриттів і сподіваємося, що скориставшись нашими послугами, Ви обов’язково повернетесь у пошуках нових вражень.

Вже налаштувались на нову подорож? Тоді дзвоніть до нас просто зараз і замовляйте улюблені тури по Україні.

Поділіться своїми враженнями