Обережно! Полтавські відьми!

Дата

27 Лют 2021
Expired!

Час

11:00

Вартість

150₴

Мітки

Тепла екскурсія

Обережно! Полтавські відьми!

Хто є хто в українській міфології? – Язичницькі божества, що перейшли у християнство та традиції пов’язані з ними – Жіночі і чоловічі магічні образи – Чи були в Україні судилища над відьмами? – Пані Солоха та її прообраз – Найвідоміша полтавська відьма-згубниця чи серійний вбивця? – Цікаве гадання і не тільки

Здавна й дотепер українці вірили в русалок, відьом та потерчат і вважали, що «нечистий» дух передчасно померлих змушує їх «ходити» після смерті й шкодити живим. Доля та Смерть в уявленнях людей були цілком реальними створіннями, які мали жіночу подобу, так само як Пропасниця та Чума, Неділя і П’ятниця…. Розмаїття надприродних істот, чиє походження, вигляд і функції тісно пов’язані із повсякденням людей, становить складну систему міфологічних уявлень населення України.
Змінюються часи та епохи, якісь уявлення про світ та його мешканців зникли, якісь трансформувались у легенди та казки, про щось було заборонено говорити з прийняттям християнства, якийсь образ увібрав в себе нові уявлення і зберігся до наших часів. У когось ми, сучасні люди, вже не віримо і просто сприймаємо як міф, легенду чи казку. А хтось і сьогодні має силу впливу на сучасну людину. Найживучишим образом, є образ відьми. Хто такі відьми, як ними ставали, якими силами володіли і чому навіть у ХХІ столітті люди вірять у них? Саме про це будемо говорити на наших містичних посиденьках, а ключові питання будуть такі:
– Хто є хто в українській міфології?
– Язичницькі божества, що перейшли у християнство та традиції пов’язані з ними ;
– Жіночі і чоловічі магічні образи;
– Чи були в Україні судилища над відьмами?
– Пані Солоха та її прообраз;
– Найвідоміша полтавська відьма-згубниця чи серійний вбивця?
– Цікаве гадання і не тільки

Запрошуємо вас на наші містично-таємничо-цікавезні посиденьки, а ще не забудьте:
– Взяти подругу або друга, щоб було не так лячно)))
– Придбати квитки онлайни натиснувши “Квитки”
Вартість – 150 грн.

Готові до нового? Тоді вирушаймо у нову мандрівку минувшиною разом з нами

Поділіться своїми враженнями