Полтава ( виїзд 07: 00) – Гадяч (екскурсія у Центр хасидизму «Адмор Азакен», Національний музей бджільництва)   – Полтава (повернення орієнтовно 18:00 )

Екскурсійний Тур  «Гадяч: таємниці старого міста»:

Центр хасидизму «Адмор  Азакен», Історико-краєзнавчий музей, Свято-Успенська церква, Національний музей бджільництва

 Опис туру

На Вас чекають:

  • екскурсія центром хасидизму «Адмор Азакен»
  • знайомство з історію єврейського народу, передумовами виникнення течії Хабад;
  • розповідь про життя Алтер Рабе – духовного лідера єврейського народу;
  • незвична історія про чудодійність образу Святого Миколи Чудотворця у Свято-Успенській церкві;
  • екскурсія Національним музеєм бджільництва;
  • дегустація продуктів бджільництва.
Центр Хасидизму «Адмор Азакен»
Центр Хасидизму «Адмор Азакен»

Детальний опис екскурсійних об’єктів:

Центр хасидизму  «Адмор Азакен»

Центр хасидизму  «Адмор Азакен» розташована на березі річки Псьол в українському містечку Гадяч Полтавської області , де знаходиться єврейське кладовище та могила засновника хасидського руху Хабад хасидского раввина Шнеура Залмана( Алтер Рабе). Синагога Адмор Азакен була відкрита до 200-річчя з дня смерті Алтера Рабе.

Учення Алтера Ребе, зародившись у 18 столітті, поширилось у багатьох країнах світу і живе до цього часу. Течія «Хабад» стала однією із головних в іудаїзмі. Воно переслідувалось царським і радянським урядами.
Виставка неодмінно зацікавить школярів і студентів, що вивчають всесвітню  історію, а також усіх відвідувачів, які захоплюються історією та культурою стародавніх цивілізацій.

Свято-Успенська церква

Свято-Успенський собор

Перша церква, ще дерев’яна, існувала в Гадячі вже в 1634 році. Мурований храм на тому ж самому місці, що мав три престоли, був збудований коштом купця І. К. Марулєва в 1831 році, і ця церква простояла понад 100 років.

У 1934 році, в роки тотальної боротьби з релігією, гадяцький Свято-Успенський храм був закритий радянською владою, а в повоєнні роки розібраний разом з фундаментом.

У квітні 1998 року відбудований на добровільні пожертвування  Свято-Успенський храм у Гадячі відновив богослужіння. У Соборі є цікава ікона на якій зображено образ Святого Миколи Чудотворця. Ікона вишита і подарована храму прихожанами. Під час проведення ремонтних робіт у храмі на ікону впав шмат дошки, що розбив скло, яке прикриває образ святого. Склавши осколки, помітили, що на склі повністю відображено лик

святого. З того часу ікона вважається чудотворною і поміщена в храмі на видному місці.

Національний музей бджільництва

Експонати музею   розкривають зміст і особливості основних етапів розвитку галузі – бортницького і рамкового бджільництва. На подіумах експонується колекція найпростіших вуликів-дуплянок, виготовлених із соломи, рогози, верби сапеток, липівок для зберігання меду, спостережних вуликів різних конструкцій горизонтальних та вертикальних, димарів, медогонок, вальців для виготовлення вощини. Представлено колекцію ножів, стамесок та іншого пасічницького реманенту, який використовувався в минулому.
У залі «Апітерапія» розгорнута експозиція, покликана ознайомити відвідувачів з широким спектром лікувальних властивостей продуктів бджільництва. Цікава колекція виробів з воску: свічок, іграшок, сувенірних виробів, форм для їх виготовлення.

Екскурсія буде цікава як дітям, так і дорослим

  Вартість туру –  350 грн./особа

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, страхування на час подорожі, вхідні квитки в екскурсійних об’єктах та екскурсійний супровід.

Деталі туру та вартість уточнюйте у менеджера туру +380665158785, +380974482886

ana-anna@ukr.net

Напишіть відгук