Гоголівські колядки та традиції накривання святкового столу
Різдво завжди асоціюється із сімейним затишком, народними традиціями і колядками.
У старовину казали, як колядники наспівають, таким і буде рік.
Запрошуємо вас на неймовірно-казкове дійство до музею-садиби М.В. Гоголя, де ви не тільки побуваєте на екскурсії у музеї, а й зустрінетесь з його матір’ю, а місцеві колядники наспівають вам щастя, радості, достатку на увесь рік.
Прогуляємося чарівним гоголівським парком.
Повертаючись із садиби М.Гоголя не можна оминути чарівну Диканьку, бо хто ж не знає вечорів диканських, так гарно описаних нашим земляком. Відвідаємо знамениту Миколаївську церкву і Троїцьку церкви, у якій колись стояла скриня мальована Вакулою!
Перед самою Полтавою завернемо ще до одного маленького села, де вправна господиня, етнограф, знавець старовини Черненко Т.Ф. чекатиме нас на гостину та розкриє таємниці правильного накривання різдвяного столу. Що клали господині на стіл, що ховали під скатертю, де були які обережки, а хто де із членів родини сідав, як заманювали до хати добробут на увесь рік. Про все це і не тільки ви дізнаєтесь у нашій неймовірній різдвяній мандрівці.
Заінтригували? Тоді беріть близьких та друзів і гайда на мандри разом з нами.
Вартість туру прораховується під запит та залежить від кількості учасників.
До вартості включено: транспортне забезпечення, страхування, екскурсійний супровід, вхідні квитки та розповідь етнографа.
Деталі у менеджера туру 066 515 87 85, 097 448 28 86
Ваш “Феєрверк мрій”.

Поділіться своїми враженнями