Кам'янець-Подільський + Чернівці
Кам’янець – Подільський – Хотин – Чернівці
Три екскурсії у вартості туру! Проживання в готелі “Клеопатра” в центрі Старого міста.
Тривалість: 2 дні / 1 ніч.
День 1.
Збір групи. Виїзд з м. Полтава в 20.00.
День 2. 
Кам’янець-Подільський – «Квітка на камені» – місто яке дарує неперевершені емоції кожному, хто хоча б раз там був! Пішохідна екскурсія по місту, яке стало одним з найкрасивіших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в нашій країні. Вас зустрінуть Польська брама над Смотричем, Кам’яний острів Старої і Нової фортеці, Турецький міст, єдиний в Європі, який з’єднує 2 правих берега, Ратуша, а також храм зі статуєю Мадонни, фонтан «Одна сльоза» і ще багато цікавого. Фортеця – це одна з головних визначних пам’яток Кам’янець-Подільського. Якісь особливі почуття виникають при спогляданні того, що створила природа і людські руки, створюється враження, що є можливість зазирнути в минуле. Це одне з тих місць, які краще один раз побачити, ніж сто разів почути.
Обід (факультативно).
Поселення в готель”Клеопатра”. До ваших послуг в готелі: більярд, боулінг і басейн (входить у вартість). Вільний час.
День 3.
Сніданок.
Хотин – одне з найбільш привабливих історичних місць в Україні. Неповторне сполучення кам’яного мису, на якому був споруджений замок, беріг Дністра, барвисті ландшафти, цікава історія притягають туристів. Історія Хотина – це історія воєн, перемог і поразок, повна таємниць і загадок, тісно пов’язана з політикою й війнами п’яти держав. Сьогодні фортеця – музейний об’єкт, що вражає своєю красою, міццю й територією. Тут знімалося багато історичних фільмів – «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Захар Беркут», «Богдан Хмельницький», «Чорна стріла», «Стріли Робін Гуда», «Гадюка», сцена облоги Ля Рошеля з «Д´Артаньяна й трьох мушкетерів». В 2007 р. на території Хотинской міцності знімали фільм «Тарас Бульба».
Переїзд в м. Чернівці. Місто відкриє Вам ще одну, аристократично витончену і по-буковинськи щедру сторону України. Тут історичні та архітектурні пам’ятки гармоніюють між собою, створюючи дивню затишну атмосферу свята. Місто з неповторною історією, де оживають біографії багатьох відомих людей.
Чернівецький Національний університет є символом міста, який стоїть одним з перших в списку об’єктів, бажаним побачити всіма гостями міста! Університет являє собою «велику» красиву будівлю з своєю історичною візиткою. Ще одним цікавим культурним об’єктом міста можна виділити Чернівецьку Ратушу її відвідують теж з дня в день чимало туристів. Також в місті ще дуже багато цікавих пам’яток різного значення: це архітектурні будівлі, культурні об’єкти.
День 4.
Ранкове повернення в м. Полтава.
Вартість туру прораховується під запит та залежить від кількості учасників.
У вартість входить:
– автобусний трансфер по всьому маршруту;
– проживання в готелі (2-3х місні номери з вигодами);
– 1 сніданок;
– екскурсійне обслуговування по програмі;
– страховка;
– супровід по всьому маршруту.
У вартість не входить:
– вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
– додаткове харчування;
– особисті витрати.
Отримати детальну інформацію можна за тел. +380665158785, +380974482886

Поділіться своїми враженнями