Пан тюльпан! (Кропивницький)
Пориньте в казковий світ тюльпанів!
02.00 – 03.00 – збір групи по зупинках м. Полтава.
09.00Хутір «Надія» – колиска українського театру, державний музей-заповідник Івана Тобілевича, який відомий всім під псевдонімом Іван Карпенко-Карий. Тут розташований його будинок-садиба XIX-XX ст., Де були написані відомі твори “Сто тисяч” і “Хазяїн”, а також інші драми і комедії. Завдяки цьому Хутір Надія вважається колискою українського театру. У музеї експонуються кілька тисяч предметів, переданих родиною Тобілевичів-Тарковських. Хутір названий по імені першої дружини І.Тобілевича Надії Тарковської.
Справжня окраса хутора – столітні могутні дуби, які вражають своєю кремезних і міццю. Іван Карпович просто “захворів” ідеєю посадити дубову алею, а щоб це було не тільки його справою, пропонував кожному своєму гостю посадити дерево. Свого часу Микола Садовський, Панас Саксаганський, Михайло Старицький, Марко Кропивницький, Максим Рильський та багато інших, хто відпочивав душею на хуторі, висадили кожен по дубку, а тепер ця прекрасна Тенністий алея (всього 95 дубів) – нагадування про тих, хто бував в цьому благодатному місці. Сьогодні дуб, який посадив Микола Карпович, ніжно обіймає гілками гілки дуба його коханої Марії Заньковецької.
12.00відвідування Дендропарку. Казковим куточком в серці України називають Кропивницький Дендропарк. Щорічно сюди приїжджають тисячі туристів з усієї країни та зарубіжжя, щоб помилуватися «Української Голландією». Адже з початку квітня алеї парку покриваються килимом з тюльпанів, гіацинтів, нарцисів, цибулини яких привезені безпосередньо з Голландії. Різноманітність видів і сортів, висаджених в унікальні ландшафтні композиції не залишать байдужими навіть самих витончених цінителів прекрасного. А для любителів активного відпочинку в парку представлена ​​величезна кількість атракціонів, які запрошують гостей в яскраву подорож у світ розваг.
Існує багато легенд про виникнення і поширення тюльпанів. Проте, всі ці історії об’єднує одне – любов.
Дійсно, в цю квітку неможливо не закохатися. Він зачаровує, полонить і манить до себе ще, ще і ще. Спробуйте і переконайтеся самі. Пориньте в казковий світ тюльпанів. Саме вони є родзинкою Кіровоградського дендропарку, і створюють картину невимовної краси, коли розпускають свої бутони в середині квітня. Понад два мільйони різнобарвних головок зустрінуть Вас своєю чарівністю. Цією краси Ви не забудете ніколи.
17.00 – відправлення автобуса в м. Полтава.
Вартість туру прораховується під запит та залежить від кількості учасників.
У вартість входить:
– автобусний трансфер по всьому маршруту;
– екскурсійне обслуговування;
– страхування;
– супровід представника туристичної агенції по всьому маршруту.
У вартість не входить:
– вхідні квитки в музей “Хутір Надія”;
– вхідні квитки на атракціони в Дендропарку;
– харчування;
– особисті витрати.
Деталі туру за номером +38 066 515 87 85, +38097 448 28 86

Поділіться своїми враженнями