ЛЬВІВ – ЗАМКИ – ПИВО

В програмі:

Олесько – Підгірці – Золочів – Львів

1 день. Виїзд

2 день.  Олеський замок є, можливо, найвідомішим замком Львівщини, відродженим з цілковитої руїни. Перша згадка датується 1327 р., уже тоді на пагорбі височіла давньоруська фортеця. Цікаво, що у цьому замку народився Ян ІІІ Собеський, переможець битви під Віднем у 1683.

Палац в Підгірцях – пам’ятка архітектури епохи Ренесансу. Замок було збудовано протягом 1635-1640 років під керівництвом архітектора Андреа дель Аква за вказівкою коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського. Він є одним із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. В його ансамбль входить триповерховий палац, заїжджий двір, костел св. Йосифа та «французький» парк. У 1720 році замок перейшов до родини Жевуських, які перетворили його на справжній музей.

ЛЬВІВ – ЗАМКИ – ПИВО
Палац у Підгірцях. Фото Lestat

Золочівський замок від часу свого зведення – був і фортецею, і королівською резиденцією, і панською садибою, а ще тюрмою та навчальним закладом. Побудований він на кошти Якуба Собеського (батька короля Речі Посполитої Яна ІІІ Собеського) 1634 року як оборонна фортеця за проектом невідомого італійського архітектора. Прибуття до Львову. Поселення. Вільний час.

3 день. Екскурсія «Австрійський Львів» – новий і розкішний. Місто, яке відчуло смак свободи, кави, вечірніх прогулянок, модних капелюшків, банків і готелів. Під час екскурсії прогуляємося з вами пасажами та проспектами Львова, познайомимося з його помпезними будівлями Оперного театру, Шляхетського Касино, Галицького сейму, відчуємо настрій нового міста! Екскурсія до музею пивоваріння + ДЕГУСТАЦІЯ!!!! ЛЬВІВ – ЗАМКИ – ПИВО

Львівський музей пивоваріння — перший в Україні музей пивоваріння, що був відкритий 14 жовтня 2005. Музей займає площу 600 квадратних метрів напівпідвальних площ Львівського пивзаводу. Експозиція музею розповідає про історію пивоваріння у Львові та про Львівську броварню. В експозиції представлені макети й справжні знаряддя праці броварників минулого й сьогодення, колекції пивних бочок і пляшок, зразки реклами, тощо. Для відвідувачів музею передбачена можливість переглянути відеофільм про Львівську пивоварню, відвідати дегустаційний зал, який потішить всіх поціновувачів пива найкращими сортами «Львівського».

Найцікавші музейні установи: Музей народної архітектури і побуту “Шевченківський гай”, Аптека-музей “Під чорним орлом”, Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького, Музей етнографії та художнього промислу, Музей “Личаківський цвинтар”, Львівський музей історії релігії, Львівська галерея мистецтв, Музей Іоана Пінзеля, Львівський історичний музей, Музей-Арсенал.

  • Вільний час у місті.Ми пропонуємо Вам самостійно продовжити знайомство з багатовіковими авторськими ресторанними традиціями міста, про які Ви,  безсумнівно, чули раніше:) Чи знаєте Ви, де готують найсмачнішу медовуху? Де скуштувати найсмачніші деруни, або заплатити за вечерю вдвічі менше його вартості, якщо зможете, звичайно? 🙂
  • “Дім легенд” казковий будинок, де живе сажотрус і оживають чудеса.
  • “Криївка” –секретне місце в центрі Львова, куди потрапити можна тільки знаючи пароль 🙂
  • “Пошта на Друкарській” –поштове відділення міста, де можна побачити величезну колекцію листівок і скуштувати фірмову поштову каву і смачні десерти.
  • “Гасова лямпа” – тут Ви зможете зустріти творців гасової лампи і покуштувати незвичайні настойки: “бензівку”, “нафтівку”, “гасівку”.
  • “М’ясо і справедливості!” – ресторан, де живе і керує львівський кат. Величезний вибір м’ясних страв!
  • “Львівська копальня кави”, де Ви зможете спуститися до шахти і подивитися, як видобувають каву під землею 🙂
  • “Під золотою розою” – єврейська кнайпа, де в меню відсутні ціни і за кожну страву доведеться поторгуватися.

Деталі туру та вартість уточнюйте у менеджера туру     +380665158785,    +380974482886                                                                               ana-anna@ukr.net

Поділіться своїми враженнями