На море хочеться завжди. Їхати чи не їхати?

Незважаючи на численні обмеження і складнощі, пов’язані з пандемією, життя йде своєю чергою і люди рано чи пізно приходять до висновку, що відпочити все-таки хочеться. І не де-небудь, а, бажано, на море під теплими променями сонечка, тому що влітку зробити це вдалося не всім. Вихід є – спекотна і гостинна країна Єгипет, одна з небагатьох, яка готова приймати туристів (правда при наявності негативного результату ПЛР тесту, зробленого не більше, ніж за 72 години до прильоту). Тому, сподіваючись на краще, хочемо розказати про деякі перевірені готелі Єгипту!

Сьогодні говоримо про 2 готелях Шарм-ель-Шейха, добре зарекомендували себе на ринку і користуються популярністю у туристів – Otium Family Amphoras Beach Resort 5 * і Otium Park Aloha Beach Resort 4 * +.

Обидва розташовані поруч, прямо на березі однієї з найкрасивіших і зручних бухт Шарм-ель-Шейха в районі Хадаба – Рас-розум-Сід – Старе місто. Це означає наявність відносно рівної, без різких спусків і підйомів території, прекрасний пляж з коротким понтоном і красивим кораловим рифом біля самого берега (є піщаний захід у воду для дітей), достатня близькість до міської інфраструктури і можливість піших прогулянок за межами готелів. Багата інфраструктура дозволяє знайти варіанти відпочинку на будь-який смак. Відмінний вибір для молоді, сімей з дітьми та пар, які прагнуть до спокійного розміреного відпочинку!

На море хочеться завжди. Їхати чи не їхати?

Обидва готелі повністю відповідають сучасним нормам безпечного туризму, мають сертифікати безпеки, обслуговування туристів організовано з урахуванням всіх вимог санітарних норм. Трохи докладніше про це, тому що це питання хвилює всіх.

При вході в готелі туристів чекає дезінфекція багажу, безконтактне вимірювання температури, дезінфектори для рук, всі співробітники працюють в масках, зона рецепції обгороджена захисними екранами. Передбачено все, аж до використання одноразових ручок при заповненні реєстраційних бланків та дезінфекції карт-ключів. Само собою зрозуміло, що друкована продукція повністю відсутня, вся інформація про готель надається в електронному вигляді (QR коди). Дезінфектори знаходяться на всій території, на стійці реєстрації, в лобі, при вході ло ресторану, в приміщеннях для зустрічей і заходів, в ліфтах. Готелі строго дотримуються кращих практик фізичного дистанціювання.

Значно збільшені графіки прибирання у всіх громадських місцях, зокрема в зонах частого контакту, таких як дверні ручки, кнопки ліфтів і т.д. Номери ретельно прибираються і дезінфікуються після кожного перебування. У номерах є маски і рукавички для кожного гостя, дезінфікуючий засіб для рук. Рушники і білизна перуться виключно при високій температурі. Гості відзначають зручний сервіс пляжних рушників, які доставляються прямо в номер і змінюються на вимогу.

Обслуговування в ресторанах і барах організовано з розумом – фізичне дотримання дистанції, їжа знаходиться за екранами, туристи вибирають те, що їм до душі, і просять офіціанта покласти блюдо на тарілку, на столах використовуються не скатертини, а одноразові серветки, напої подаються в одноразовому посуді.

На море хочеться завжди. Їхати чи не їхати?

Дозволені види анімації, що гарантують максимальну безпеку гостей, спортзал працює з обмеженнями – не більше 1 години перебування з обов’язковою дезінфекцією обладнання після використання. На жаль, з огляду на реалії поточного сезону, концепція Sun Family Club не працює, але безпечна дитяча анімація проводиться.

Таким чином, готелі можна сміливо вибирати для відпочинку в наш непростий час.

Поділіться своїми враженнями