Завдяки новим маршрутам на всюдиходах SHERP туристи зможуть оглянути недоступні раніше локації Чорнобильської зони. Для них розроблені одноденні та багатоденні тури.

Як повідомляє на своїй сторінці у Facebook Державне агентство України з управління зоною відчуження, ці унікальні маршрути розробили з ініціативи та за підтримки Асоціації чорнобильських туроператорів. Усі необхідні перевірки, включаючи дозиметричний контроль, провели ДП «Екоцентр» та ДП «ЦОТІЗ».

Організатори стверджують, що під час такої екскурсії дозволений рівень опромінення гарантовано не буде перевищений. Туристам обіцяють незвичайні та незабутні враження: маршрути пролягають через луги, ліси, водойми та Чорнобильське бездоріжжя.

Під час турів на SHERP туристи зможуть побачити локації, недоступні на виключно сухопутних або виключно водних маршрутах. Це унікальні історичні об’єкти, що використовувалися під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – затоплені баржі, пристані та техніку, яка до того жодного разу не демонструвалася широкому загалу“, – йдеться на сторінці Асоціації чорнобильських туроператорів.

Голова Асоціації, Ярослав Ємельяненко додає: “Зараз кожен бажаючий може пройти зону на каяках, а тепер – і на всюдиходах, та побачити іншу зону. Зону, де відроджується унікальна флора та фауна, зону, де радіаційна ситуація постійно перебуває під контролем. Це – важливий етап подолання психологічної травми цілої нації та реалізації величезного туристичного потенціалу держави

За матеріалами KrajSvitu

Бажаєте покататись Зоною відчуження на всюдиходах SHERP? Звертайтесь до туристичної агенції “Феєрверк мрій”!

Поділіться своїми враженнями