Програма туру:

  • Екскурсія по Полтаві: Кругла площа, Краєзнавчий музей (Будинок губернського земства), Соборна площа, Музей-садиба Івана Котляревського, Кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці, Пам’ятник «Полтавській галушці», Спаська церква, Інститутська гора, Полтавський національний технічний університет
  • Село Опішнестолиця Українського гончарства
  • Екскурсія в Диканьку: Миколаївська церква (1794 р.), Троїцька церква (1780 р.)
  • Гетьманська столиця – Гадяч
  • Музей весілля у с. В.Будища та огляд Свято-троїцького храму.
  • 1 деньПрибуття до Полтави. По приїзду, заселення в готель  Знайомство з містом почнемо з його візитної картки – музеєм історії Полтавської битви. Екскурсія по Полтаві, під час якої ви побачите Круглу площу з монументом Слави, пам’ятку національного значення – будинок губернського земства, де зараз знаходиться Полтавський обласний краєзнавчий музей, завітайте на Соборну площу. Саме тут, на Соборній площі, знаходиться садиба Котляревського І., Успенський Кафедральний Собор. На площі відкрито унікальний пам’ятник знаменитій «Полтавській галушці». Ви побачите Спаську церкву (1706 р.) і пам’ятник, споруджений на місці відпочинку Петра І. Побуваєте на Інститутській горі, де в ХІХ столітті знаходився інститут шляхетних панянок, а нині ці корпуси займає Полтавський національний технічний університет. Переїзд до Диканьки. Знайомство з пам’ятками Диканьки: Миколаївська церква зі скляним куполом і таємничим підземеллям, усипальниця князів Кочубеїв, старовинна Троїцька церква, де відбувалися події гоголівського твору «Вечори на хуторі поблизу Диканьки».
    2 день
    Сніданок у готелі. Виселення з номерів. Відправлення до столиці українського гончарства в с. Опішне, де ви зможете не тільки познайомитися з музеєм кераміки, історією та особливостями майстерності українських гончарів, а й самостійно зліпити горщики і сувеніри на справжніх гончарних кругах. А неподалік, на сувенірному ринку – зможете вдосталь скупиться екологічно чистими виробами для приготування та зберігання їжі, та іншого. Обід. Переїзд до м. Гадяч, колишньої гетьманської столиці. Відвідування музею бджолярства, можливість купити екологічно чисту продукцію. Екскурсія гадяцькими підземеллями, Зеленим гаєм, де був маєток родини Драгоманових, чаювання. Повернення до Полтави. Вечеря. Переїзд на вокзал.

Факультативно можемо запропонувати: нічна екскурсія в музеї історії Полтавської битви, садиба П.Мирного, бронювання квитків на вистави Полтавського обласного музично-драматичного театру ім. М.В.Гоголя.Готелі є різного рівня, вартість від 130 грн. за добу. наприклад “Турист”, “Алмаз”, “Україна”, «Галерея» та ін.

Вартість поїздки під запит, залежить від кількості учасників.

Деталі туру та вартість уточнюйте у менеджера туру     +380665158785,    +380974482886                                                                               ana-anna@ukr.net

Поділіться своїми враженнями