Авторська тематична пішохідна екскурсія історичним серцем Полтави.

Інститутська гора (парк «Перемоги», будинок Капністів) – Петровський парк – Кругла площа

ДАТА: 10.11.2018р.

ВАРТІСТЬ:

Збірної екскурсії – 50 грн.

Замовної екскурсії  – 600 грн.

Масонство – релігійна секта чи таємна організація? Як масони контролюють світ? Чи знаєте ви, який ритуал повинен пройти новобранець, і чи є у вас шанси стати членом братства?
Під час авторської тематичної екскурсії “Таємниці полтавських масонів” ви дізнаєтесь як виникло масонство в Європі, де з’явилися перші масонські ложі в Україні, як вплинули українські масони на культуру, хто із впливових політичних діячів, відомих письменників, художників, музикантів був членом таємних лож, яке відношення мають масони до найвідоміших змов та політичних потрясінь.

Кругла площа в Полтаві
Кругла площа в Полтаві

Побуваємо у місцях де жили, творили відомі полтавці, які належали до таємного Ордену масонів. Будемо говорити про І.П.Котляревського, родини Капністів, Репнєних, Кочубеїв, Куракіних, Муравйових-Апостолів. Окремо говоритимемо про масонів ХХ століття, зокрема про С.Петлюру.

Під час екскурсії ми знайдемо та розшифруємо велику кількість масонських символів на будинках і пам’ятниках Полтави.

Фрагмент фасаду Полтавського краєзнавчого музею
Фрагмент фасаду Полтавського краєзнавчого музею

У кожного з вас буде можливість задуматися над тим, як би змінилася історія, якщо б українські масони С.Петлюра, М.Грушевський, П.Скоропадський дійшли згоди у питаннях державності.

Деталі туру та вартість уточнюйте у менеджера туру     +380665158785,    +380974482886                                                                               ana-anna@ukr.net

Відгуки наших туристів:

 

Напишіть відгук