Харків: осінні барви

Полтава ( виїзд о 08:00) – Харків (екскурсія Морським музеєм, відвідування цирку, еко-парку Фельдмана) – Полтава ( повернення 19:00)

ДАТИ:

Екскурсійний тур  до Харкова:

Морський музей, Цирк на воді, Фельдман Екопарк

Опис туру

На Вас чекають:

  • розповідь про морський рух та історію кораблебудування  
  • огляд моделей старовинних парусних кораблів;
  • аква-балет і лазерне шоу під час вистави цирку на воді;
  • прогулянка екопарком.

Харків: осінні барви

 

Детальний опис екскурсійних об’єктів:

Морський музей

Морський музей — це музей не конкретно про море, а про морський рух та історію кораблебудування. Експозиція Морського музею побудована так, що можна простежити повністю історію розвитку мореплавання. Екскурсоводи розповідають про те, як з’явився гребний човен, як з’явився перший стапель і перший водолазний дзвін, як працюють корабельні механізми та навігаційні прилади та багато всього іншого. Дітвора із задоволенням спускає кораблик на воду, перевіряє роботу копій механізмів.

Тут ви матиме змогу зазирнути всередину військового корабля XVII століття, дізнаєтеся, як встановлювали та працювали зі знаряддями на старовинному вітрильнику, а також як діставали золото із галеонів, що затонули.

Окрасою Морського музею є копії моделей старовинних парусних кораблів. Серед них є кораблі-призери чемпіонатів Європи та України зі змагань з моделізму в найскладнішому класі С1. Вони зроблені з дерева та бронзи і потребували тонкої ручної роботи.

 

Харків: осінні барви

Цирк на воді

Під водою, на воді, на суші і в повітрі, Вас чекає незабутнє видовище.

У 170-ти тоннах води, в обрамленні світломузичних фонтанів, найбільший з яких досягає 19 метрів у висоту, ви можете побачити феєричне шоу з виступом циркових артистів міжнародного классу. Тут вас зустрінуть чарівні русалки, підкорять ваше серце своїм незабутнім польотом під купол цирку!

Ви познайомитеся з незграбними ведмедиками-боцманами і потрапите на піратський корабель та станете свідком народження дива в ілюзіон-атракціоні з далекої батьківщини Інків, і заклинателем вогню в фаєр-шоу з загадкової Індії! Побачите боротьбу алігатора з людиною на суші

і під водою, а зірки, що відбиваються в воді, розкажуть вам дивовижну історію кохання між небом і землею! І це ще не все! Аква-балет і лазерне шоу, яке підкорить Вашу уяву!

Приходьте, насолоджуйтеся і дивуйтеся!

Фельдман Екопарк

Фельдман Екопарк –  територія для сімейного відпочинку з розвагами та зоопарком.

Відвідувачі  парку мають можливість, у зоні контактного зоопарку,  близько поспілкуватися з деякими тваринами, погладити їх, пригостити смачненьким (їжу для тварин можна отримати на територіїї парку). Цікаво і те, що екопарк – це не просто об’єкт для бізнесу, а унікальний ідейний  проект, яких мало в Україні.

Дуже багато зелені, лавочки для відпочинку, альтанки, веселі скульптури тваринок.

Вартість туру – 230 грн./дорослий, 200 грн/дитячий
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки у туристичних об’єктах.

Вартість квитків:

Морський музей – 45 грн. (вхідний квиток + екскурсія)

Циркова вистава – 150 грн.

Деталі туру та вартість уточнюйте у менеджера туру +380665158785, +380974482886

ana-anna@ukr.net

Поділіться своїми враженнями