У Шарджі величезна кількість розважальних майданчиків, тематичних клубів та сучасних торговельних центрів. Ми обрали ТОП-5 не пляжних розваг у третьому за величиною еміраті ОАЕ:

1. Кімната дощу – це унікальний арт-об’єкт, що являє собою приміщення, зі стелі якого стікають потоки води. Відвідувачі знаходяться під нею, але залишаються сухими, адже датчики реагують на кожен рух і зупиняють воду в тому ж місці, де опиняється людина. Неперевершене відчуття!

2. Гольф та стрілецький клуб – знаходиться в 15-ти хвилинах їзди від центру міста. Тут можна пограти в гольф на полі 9-тьма лунками, постріляти з різних видів вогнепальної та пневматичної зброї в тирі і позмагатись в пейнтбол на одній з відкритих або закритих майданчиків.

3. Гольф та стрілковий клуб – покататись на арабських скакунах можна з інструктором, або самостійно. Для дітей є заняття з тренером. Також тут часто проводяться регіональні та міжнародні змагання з верхової їзди. Придбати квитки можна тут.

4. Торговельний центр Zero 6 – сучасний молл, оформлений як мультифункціональний простір для сімейного відпочинку та зустрічей з друзями. Тут є магазини, ресторани, ігрові майданчики та кінотеатр з найбільшим екраном IMAX в ОАЕ.

5. Острів Аль Нур – тихий оазис в центрі міста. Тут можна погуляти по пішохідним доріжкам уздовж лагуни Халід, подивитись на рідкісні рослини в Ботанічному саду, побачити більше ніж 20 різновидів метеликів у Павільйоні метеликів та відпочити від міського шуму в Літературному павільйоні

Поділіться своїми враженнями