Полтава – Трипілля – Витачів – Ржищів– Полтава
Мандрівка в історію тисячолітньої цивілізації, до схилів містичної гори, берегів широкого Дніпра. Тур, що надихає і дивує. В цій подорожі ми продовжуємо відкривати для себе невідому Київщину та природні дива України.

4:00 – виїзд із Полтави.

Прибуття до Трипілля, яке дало назву одній з найдавніших цивілізацій світу. Тут ви відвідаєте Київський обласний археологічний музей, де зможете познайомитись з археологічними знахідками Київщини різних епох.

В подорожі для вас відкриється відома Трипільська культура з безліччю загадок та сенсацій. Трипільська цивілізація в цілому являє собою одну з найбільш цікавих і загадкових сторінок нашої історії. У розвитку суспільства того часу саме її неймовірні винаходи і таємниці дозволили зробити справжній прорив. Ви зможете познайомитися з усіма пам’ятками трипільської цивілізації, які до цих пір не дають спокою вченим зі всього світу. Також піднімемось на Дівич-гору, одне із найпотужніших місць сили Київщини.

Прибуття в мальовничий Витачів, до місця, що відоме як Княжий Шпиль. З висоти дніпровських круч перед вами відкриється неймовірний вид на Дніпро з десятками островів, а екскурсія розповість про давньоруське місто-порт. Час на невеликий відпочинок, фотографування, відвідування церкви, реконструкція якої велася за малюнками Тараса Шевченка.

Переїзд у Ржищів.
Далі на вас очікує найяскравіша частина екскурсії – водна прогулянка на невеликих моторних човнах до Затопленої церкви і Лисої гори. За бажанням можливе купання в Дніпрі на острові чи на міському пляжі. При будівництві Канівського водосховища село Гусинці пішло під воду і припинило своє існування. Все, що залишилося – це Преображенська “затоплена”церква, яка стоїть на підвищенні серед води. Зараз церква відреставрована, до неї намили пісок і спорудили міст.
Повернення у Ржищів на обід-пікнік: ви скуштуєте справжню дніпровську юшку та смаженого карася.

Вартість туру:
– базова – 800 грн. – транспортне забезпечення, страхування, екскурсійний супровід, вхідний квиток до музею трипільської культури. Додатково – 100 грн. обід, 150 грн. морська прогулянка до затопленої церкви.

– комфорт ціна – 1050 грн. – транспортне забезпечення, страхування, екскурсійний супровід, вхідний квиток до музею трипільської культури, обід, морська прогулянка до затопленої церкви.

Зареєструватись можна за тел. +38066 515 87 85, +38097 448 28 86

Поділіться своїми враженнями