Тур на равликову ферму та музей Макаренка
Запрошуємо гурманів та не тільки відвідати равликову ферму під Полтавою аби скуштувати смачні та корисні делікатеси…
А потім відправитись в пізнавальну мандрівку до Музею-заповідника Антона Семеновича Макаренка.
На фермі не лише розводять равликів, а й проводять цікаві екскурсії наприкінці яких на вас чекатиме вишукана дегустація.
Екскурсія захоплює увагу як дорослих так і дітей, адже всім цікаво дізнатися неочікувані факти про цих тваринок, про нюанси їх вирощування та розвитку, а також потримати равлика на долонці.
Переїзд в Ковалівку до музею Макаренка.
На його території збереглися Червоний і Білий будинки, флігель, та ряд малих меморіальних об’єктів – вхідна арка, альтанка, колодязь, погріб, сходи до річки, пристань („пірс”).
У восьми залах Червоного будинку розміщена основна експозиція, яка розповідає про життя А.С.Макаренка та керованих ним виховних колективів, творчу діяльність педагога, долі його вихованців, втілення в життя макаренківських педагогічних ідей сьогодні.
У Білому будинку – меморіальна частина. Тут відновлено навчальні класи, спальню дівчат, клуб, майстерні, робочий кабінет А.С.Макаренка, в якому ним були написані перші сторінки „Педагогічної поеми”.
Пройшовши залами Червоного та Білого будинків, послухавши цікаву розповідь екскурсовода, поблукавши серед ніжної зелені буйної рослинності на цій заповідній території, отримаємо нові ідеї, для своєї діяльності та бажання втілити їх у життя, відчуємо творчу атмосферу цього визначного місця і вирушимо додому.
09:30 – виїзд з Полтави.
10:00 – 11:40 – екскурсія музеєм та прогулянка парковою зоною.
12:00 – 13:00 – екскурсія та дегустація фермою.
13:30 – повернення до Полтави.
Вартість прораховується під запит та залежить від кількості учасників.
До вартості включено:
– транспорт;
– страхування;
– вхідний квиток;
– екскурсії;
– дегустація (6 смачнючих равликів під трьома різними соусами).
До вартості не включено:
– напої;
– особисті витрати.
Деталі у менеджера туру  +380665158785, 0974482886.

Поділіться своїми враженнями