У п’ятницю колектив туристичної агенції «Феєрверк мрій» вирушив у пошуку туристичних родзинок. Ми створюємо нові, цікаві, особливі тури особливими місцями Полтави, Полтавщини, України. Цього разу мандрували Новосанжарським районом Полтавської області.


Новосанжарський район розташований у південно-східній частині Полтавської області. Площа — 1,3 тис. кв. кілометрів. На території району археологічними розкопками виявлено поселення доби неоліту, пізньої бронзи, скіфів, сарматів, черняхівської культури, давньоруські поселення. Назва «Санжари» тюркського походження. Існує припущення, що назва з’явилася в 1242 році, коли в цій місцевості зимувала орда. Саме поселення під сучасною назвою було засновано вихідцями із Старих Санжар. У період козацтва перебували у складі Полтавського полку.

Хатина в Новосанжарському районі
Хатина в Новосанжарському районі


Край з багатою історією, мальовничими місцями, привітними мешканцями. Мандрували до с. Мала Перещепина, Писарівка, Собківка. Відкрили для себе унікальні озера. Вдихнули неймовірного хвойного повітря у Малоперещепинському заказнику. Пройшлися до місця знаходження знаменитого малоперещепинського скарбу та поховання Хана Кубрата, засновника болгарської держави.

Могила Хана Кубрата
Могила Хана Кубрата

У Писарівці господарі зеленої садиби розповідали цікаві історії, пригощали місцевими смаколиками і найголовніше, надихнули на новий релакс-тур.

Зелена садиба "Шляхами Хана Кубрата"
Зелена садиба “Шляхами Хана Кубрата”
Зона відпочинку Зеленої садиби "Шляхами Хана кубрата"
Зона відпочинку Зеленої садиби “Шляхами Хана кубрата”

Любі наші туристи запрошуємо разом з нами, з ТА «Феєрверк мрій» у липні у новий, відпочинковий тур унікальними місцями рідного краю, краю де перетинаються українська і болгарська історія та культура, краю яким ми можемо пишатися і який тільки будемо пізнавати.
Творіть, відпочивайте, відкривайте перлини рідного краю з ТА «Феєрверк мрій».

Поділіться своїми враженнями