Від храму до храму. Екскурсійно-паломницький тур храмами Полтави.
Запрошуємо у пішохідно — автобусний, екскурсійно-паломницький тур храмами Полтави.
Храми Полтави — особливі, магічні, старовинні, нові, цікаві.
За один день ми відвідаємо сім унікальних старих та нових храмів.
Наша мандрівка почнеться із серця Полтави від Успенського собору. Познайомимось із історією унікальної, козацької, барокової святині другої половини ХVІІІ ст. Що було до собору, хто будував, трагічна доля у буремному ХХ ст. Відвідаємо храм.
Другий пункт мандрівки — старовинна Спаська церква. Історія церкви, як збиралися кошти на її реставрацію у ХІХ ст., як вдалося зберегти її у вихорі подій ХХ ст. І звісно відвідаємо та замилуємося іконостасом.
Від Спаської церкви мандруємо до залишків козацького Свято – Миколаївського храму. Відвідаємо храм, дізнаємося історію, побачимо макет первозданного храму, звернемо свої молитви до старовинних ікон у храмі.
Біля храму на нас вже чекатиме автобус і ми з вами поїдемо до Полтавського Хрестовоздвиженського монастирського комплексу. По дорозі екскурсовод розкаже його історію, пройдемося територією монастирського подвір’я, прикладемося до унікальної, чудотворної ікони.
Від монастиря наша дорога лежатиме до храму ХІХ ст., а саме до Самсоніївської церкви, що на полі Полтавської битви. Цікава історія храму, старовинні розписи, неймовірна енергетика.
Від старовинного Самсоніївського храму поїдемо до нової Андріївської церкви. Церква нова, але місце старе та намолене, бо до 30-тих років ХХ ст. там була у Полтаві Троїцька церква. Історія місця та храму, час на молитву.
І останнім, але напевне один із найцікавіших храмів буде храм у с. Горбанівка, на околиці Полтави. Храм Різдва Пресвятої Богородиці відомий ще з ХVІІІ ст. Сьогодні храм відновлюється, а також тут планується відкриття чоловічого монастиря.
У кожному храмі буде час на молитву та поставити свічки.
Повернення до Полтави.
Вартість прораховується під запит та залежить від кількості учасників. 
До вартості включено:
– транспортне забезпечення,
– страхування,
– екскурсійний супровід.
Ваш “Феєрверк мрій” 066 515 87 85, 097 448 28 86

Поділіться своїми враженнями