Від Київської Русі до України - цікава історія м. Київ
Запрошуємо вас в мандрівку міжчасовим простором теренами столиці та околицями.
В нас буде можливість відчути дух визвольних змагань, проникнутися духом інтелігенції та наповнитись гордістю за період історії «Київська Русь».
04:00 – збір по зупинках. Виїзд з Полтави.
10:00 – приїзд в Київ.
10:00 – 12:00 – дозвілля на вибір: музей становлення Української нації, прогулянка меморіальним комплексом або відвідування Києво-печерської лаври.
За бажанням відвідування музею «Становлення Української нації» – це перший в Україні інноваційний музей історії, де минуле поєднується з сучасними технологіями.
Всі експозиції зроблені на основі історичних досліджень та мають наукове обґрунтування.
Музей вразить нас:
– 100 фігур видатних українців від Княгині Ольги до сучасних видатних постатей нашої країни;
– 25 сюжетних композицій, де кожну інсталяцію супроводжує інтерактивний аудіо- та відеоконтент, запахи, пристрої віртуальної реальності, що дають відвідувачу відчути атмосферу епохи, в якій він перебуває;
– 24 діорами в форматі 3D;
– музей має велику територію, понад 1800 кв. м, а це майже 25 музеїв, зібраних в одному просторі.
Всього за 1,5-2 години в захопливому мультимедійному форматі можна ознайомитися з багатовіковою історією української нації.

Це – музей майбутнього, місце, яке неодмінно треба відвідати кожному українцю.

Також можна прогулятися меморіальним комплексом музею історії України у Другій світовій війні та відвідати сам музей або виставку бойової техніки під відкритим небом.
В 10 хвилинах пішої доступності Києво-Печерська лавра до якої теж можна завітати.
12:00 – 13:00переїзд до парку «Київська Русь».
Древній Київ у «Парку Київська Русь» є енергетичним центром України. Якщо провести уявні лінії між чотирма українськими святинями: від Києво-Печерської Лаври на півночі до Свято-Миколаївського храму в селі Кулевча Одеської області на півдні, і від Почаївської Лаври за заході до Свято-Софіївської церкви в Харкові на сході – то «Парк Київська Русь» опиниться в точці перетину цих ліній.
Пропонуємо поринути в неповторну атмосферу, помилуватися архітектурою часів Древньої Русі, пройтися по відтвореним вулицям середньовічного Києва, підійнятися на князівські трибуни або заглянути в садибу киянина X-XIII століть. В ході оглядової екскурсії Вас познайомлять з історією Київської Русі, розкажуть цікаві факти, ознайомлять з експозиціями та основними спорудами Парку.
На території працюватиме середньовічний тир, де кожен зможе постріляти з лука та покидати списи і ножі. Можна буде покататися верхи на породистих конях або в екіпажі, зробити пам’ятну монету на княжому монетному дворі, виготовити сувенір своїми руками на майстер-класах з народних ремесел або купити готовий в магазині або на вулиці майстрів.
Також на території працюватимуть фуд корти та княжа корчма де можна буде смачно пообідати.
Вартість прораховується під групу та залежить від кількості учасників.
До вартості включено:
– транспортне забезпечення;
– страхування;
– супровід представника фірми.
До вартості не включено:
– вхідні квитки у музеї;
– особисті витрати.
Ваш “Феєрверк мрій” +38066 515 87 85, +38097 448 28 86.

Поділіться своїми враженнями