1 день в місті-музеї (Переяслав-Хмельницький)+ відвідання текстильних фабрик

День в місті-музеї (Переяслав-Хмельницький ) з відвіданням Лубенського Мгарського монастиря та текстильних фабрик !!!!!

1 день в місті-музеї (Переяслав-Хмельницький)+ відвідання текстильних фабрик

У цьому місті – найбільша кількість музеїв з малих міст України. Їх тут – 27, майже по музею на тисячу чоловік! Ми обрали для вас кращі з кращих. А найкращий в Україні музей під відкритим небом знаходиться саме тут! Переяслав – одна з трьох найдавніших княжих столиць України – Руси, місто, з яким пов’язана перша згадка слова «Україна» і знаменита Переяславська рада 1654 року. Найбільше музейне місто країни чекає на вас!  Військова діорама, музей бджільництва, музей рушників, а поруч – музей освоєння космосу.

Переяслав зберігає у своїх музеях скарби столичного рівня: зібрані тут колекції є у сумі одним з найбільш повних і представницьких збірок українського мистецтва. 11 церковних споруд, 16 млинів, зібрання давньої кам’яної скульптури й поховальних саркофагів епохи міді й бронзи, матеріали поселень трипільської культури, скіфського часу, ікон ХVІІІ-ХХ ст. (1400 од.), зібрання стародруків, колекція козацького періоду.

Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини – прекрасний парк з гаями, озерами та луками, в який гармонійно вписані старовинні церкви, млини, музеї, сільські будиночки з городами і квітниками. Тут вдалося зберегти справжній дух українського села. А більшість будинків, церков і млинів зібрані і перевезені з сіл, затоплених при створенні каскаду дніпровських водосховищ.1 день в місті-музеї (Переяслав-Хмельницький)+ відвідання текстильних фабрик

Родзинкою даного туру є відвідання текстильних фабрик з можливістю придбати речі високої якості за помірними цінами. “Фабрика художніх виробів ім. Богдана Хмельницького”. В асортименті фабрики різноманітні вироби машинної та ручної вишивки, художнього ткацтва. Це – вишиті жіночі, чоловічі та дитячі сорочки й блузи, різноманітні рушники, скатертини, серветки, постільна білизна, знамениті плахтові вироби. Окрім того, на підприємстві створюються моделі сучасного одягу на основі використання традицій крою та художнього оформлення народного вбрання, декоративних тканин.  Продукція: вишивки, картини, гравюри, швейні вироби, постільна білизна.  Фабрика корпорації «Елтекс».  Своїм головним завданням працівники корпорації вважають дизайнерсько-конструкторську розробку та виготовлення сучасних ультрамодних моделей одягу, які б змогли задовольнити попит найвибагливіших спожи­вачів. Основні види продукції, які виробляє підприємство – швейні вироби (жіночий одяг).

День, проведений тут, пролетить непомітно і залишить заряд позитиву надовго.

Деталі туру та вартість уточнюйте у менеджера туру +380665158785, +380974482886                ana-anna@ukr.net

 

Поділіться своїми враженнями