Програма туру:

 • Екскурсія по Полтаві: Кругла площа, Краєзнавчий музей (Будинок губернського земства), Соборна площа, Музей-садиба Івана Котляревського, Кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці, Пам’ятник «Полтавській галушці», Спаська церква, Інститутська гора, Полтавський національний технічний університет, Хрестовохдвиженський монастир
 • Село Опішня – Столиця Українського гончарства
 • Екскурсія в Диканьку: Миколаївська церква
 • Музей весілля у с. В.Будища
 • Прибуття до Полтави. Знайомство з містом почнемо з його візитною карткою – музеєм Полтавської битви. Екскурсія по Полтаві, під час якої ви побачите Круглу площа з монументом Слави, будинок губернського земства, де зараз знаходиться національний краєзнавчий музей, завітайте на Соборну площу. Саме тут, на Соборній площі, знаходиться садиба Котляревського І., Успенський Кафедральний Собор. На площі відкрито унікальний пам’ятник знаменитій «Полтавській галушці». Ви побачите Спаську церкву і пам’ятник, споруджений на місці відпочинку Петра І. Побуваєте на Інститутській горі, де в ХІХ столітті знаходився інститут благородних дівиць, а нині розташований Полтавський національний технічний університет.
  Полтавський краєзнавчий музей (Будинок губернського земства)
  Полтавський краєзнавчий музей (Будинок губернського земства)
 • Переїзд в Диканьку. Знайомство з пам’ятками Диканьки: усипальниця князів Кочубеїв – Миколаївська церква зі скляним куполом і таємничим підземеллям, старовинна Троїцька церква, де відбувалися події гоголівського твору «Вечори на хуторі поблизу Диканьки». Відправлення в столицю українського гончарства в с. Опішня, де ви зможете не тільки познайомитися з музеєм кераміки, історією та особливостями майстерності українських гончарів, а й самостійно зліпити горщики і сувеніри на справжніх гончарних колах. А неподалік розміщеному сувенірному ринку – зможете вдосталь скупиться екологічно чистими виробами для приготування та зберігання їжі, та іншого. Знайомство із традиційним українським весіллям у тематичному музеї с. В.Будища.
 • Вартість екскурсійних послуг — 1000 грн.
 • Окремо можна дозамовити транспортні послуги.
 • Деталі туру та вартість уточнюйте у менеджера туру +380665158785, +380974482886        ana-anna@ukr.net

Поділіться своїми враженнями