Чарівне місто Дніпро та прогулянка на катері
Оглядова екскурсія по м Дніпро + музей ретро машин “Машини часу” + катання на катері по р. Дніпро
Тривалість: 1 день
07.00 – виїзд з м. Полтава.
10.00 – Технічний музей “Машини часу”.
У Дніпрі є дивовижне місце, в якому кожен бажаючий може здійснити подорож у часі. Запрошуємо Вас на екскурсію в музей ретро-автомобілів! Ви опинитеся в місті середини минулого століття: прогуляєтеся по вулиці 1960-1970-х рр., Відпочините на лавці поруч з автоматом газводи, заглянете в вітрини різних магазинчиків. А також Ви побачите колекцію легкових, вантажних, спортивних автомобілів радянських часів, ретро-техніку і ще безліч цікавих експонатів.
11.30оглядова екскурсія по м. Дніпро. Вільний час. У Вас буде можливість прогулятися по набережній, яка є найдовшою в Європі – 30 км. На набережній розташовані найдовше і найвищі будівлі в місті. Це «китайка» (будинок зовні схожий з Великою Китайською стіною) і 28-поверхові башти-близнюки, з яких можна побачити центр міста. Зараз це улюблене місце прогулянок місцевих жителів, одна з візитних карток міста. Тут багато пам’ятників, скульптур, кафе і ресторанів.
13.00(Факультативно) Катання на прогулянковому теплоході – один з найбільш чудових видів літнього відпочинку! Беріть свою другу половинку, друга або подругу і вирушайте отримувати позитивні емоції!
Неспішні річкові прогулянки на теплоході – одна з найулюбленіших розваг багатьох людей! Такий відпочинок підійде, як сім’ї з дітьми, так молоді і людям похилого віку! Адже насолоджуватися природою і відпочивати люблять всі!
Красиві види, приємна атмосфера, куточок природи у великому місті – все це нікого не залишить байдужим! Беріть дорогих вам людей і разом відправляйтеся за прекрасними емоціями і враженнями!
15.00прогулянка і відпочинок в парку імені Глоби. Вільний час.
(Факультативно) Музей цікавої науки – це науково пізнавальний центр, де немає шкільної дошки і зошитів, немає парт і підручників. Це музей нового формату, де діти через експерименти з науковими експонатами пізнають науку, закріплюють отримані в школі теоретичні знання, розширюють кругозір.
У науково – пізнавальному центрі представлені наукові експонати з електрики, світла, звуку, аеродинаміці, механіки, гідравліки, анатомії і оптіескіх ілюзій. Запрошуємо на захоплюючу наукову екскурсію! Вона не тільки пізнавальна, а й інтерактивна – кожен зможе особисто провести експеримент або досвід!
18.00 – виїзд в м. Полтава.
Вартість прораховується під запит та залежить від кількості учасників.
У вартість входить:
– проїзд;
– страхування;
– супровід представником турагенції;
– екскурсії по програмі.
У вартість не входить:
– вхідний квиток в музей ретро автомобілів;
– музей цікавої науки ;
– прогулянка на теплоході .
Деталі у менеджера + 38066 515 87 85, +38097 448 28 86.

Поділіться своїми враженнями