Православні святині та цілюща Березоточа
Запрошуємо разом з нами у світ історії, духовності, неймовірних місць.
Відвідаємо унікальну станцію лікарських рослин та дізнаємось про розвиток аптечної справи на Полтавщині – відвідаємо старовинний Мгарський монастир та скуштуємо цілющої води – знайдемо внутрішню гармонію прогулюючись територією Хрестовоздвиженського монастиря.
Наша мандрівка починається у Парку лікарських рослин. Розведення рослин почалося в аптечному дендропарку ще за часів козацтва. На площі 470 гектарів ростуть близько 1000 видів різноманітних лікарських рослин. Серед них: коріандр, аніс, м’ята, горицвіт, кардобенедикт, солодка, беладона, алтея і інші. Лікарські рослини вирощуються за спеціально розробленою тут технологією. Під час екскурсії парком ви почуєте багато цікавої інформації про трави та їх застосування, побачите садибу поміщика Леонтовича, каштанову, липову алеї та алею 300-літніх дубів.
Після екскурсії парком – дегустація чаю з різних лікувальних зборів. Також зможете придбати трав’яні збори.
Потім вирушаємо за їжею духовною – до Мгарського монастиря. Існує легенда, за якою місце будівництва майбутнього монастиря княгині Вишневецькій вказали янголи. Монастир відвідували А.С. Пушкін, Т.Г. Шевченко, Петро I, Мазепа та інші. Прогуляємось до цілющого джера та скуштуємо води.
Переїздимо до величезного центру культури та духовності полтавського краю – Хрестовоздвиженського монастиря. дізнаємося його історію, прикладемось до чудотворної ікони.
Повернення до Полтави.
Вартість туру прораховується під запит та залежить від кількості учасників. 
До вартості включено: проїзд, страхування на час подорожі, послуги екскурсовода, екскурсія по дослідній станції+дегустація чаю.
Деталі туру у менеджера : +380665158785, + 380974482886

Поділіться своїми враженнями