Сакральна Вінниччина

Тур вихідного дня по місцях Сили Вінниччини.

Приголомшливі дністровські пейзажі, вражаючі чудеса природи, потужні місця сили, таємничі загадки історії та прекрасні витвори мистецтва – усе це давно вже чекає на мандрівників з Полтави на самому півдні Поділля.

День 1.

22:00 – виїзд із Полтави.

День 2.
09:00 – прибуття до с. Лядова. Наша мандрівка почнеться з того, що здійснемо піший підйом на високу кручу над Дністром, на карнизі якої примостився Лядовський Усікновенський скельний монастир. Вважається, що це найдавніший монастир на території Україні – його заснував преподобний Антоній Печерський по дорозі з Афону до Києва. Навколо монастиря є джерела з цілющою водою і чудові краєвиди, які подарують Вам почуття спокою та затишку.

10:30 – виїзд на Могилів-Подільський.

11:00 – прибуття до Могилів-Подільський.
Могилів-Подільський – прикордонне містечко засноване у 1595 році як замок молдавського господаря І.Могили і через 9 років подарований, як придане дочки, брацлавському воєводі С. Потоцькому. Як вдячність, Потоцький назвав місто в честь тестя. Місто було штаб-квартирою польського гетьмана С. Жолкевського у війні з турками. До Вашої уваги: Георгіївська церква (1808-1819рр.), Миколаївський собор (1754р.), Полкова церква Святого Благовірного Князя Олександра Невського (1904-1907рр.), Церква Святої Параскеви (1775р.). Побачимо єдиний в Україні пам’ятник Джону Леннону, дізнаємось популярну міську Могилів-Подільскийлегенду про перший у світі пам’ятник Гоголю, зазирнем у ДОТи Могилів-Ямпільського укріпрайону та оглянемо кращу панораму міста з Бронницької гори. А насамкінець познайомимося з секретами давнього мистецтва подільських витинанок, які здавна слугували своєрідними оберегами в хатах.

15:00 – виїзд на с. Буша.

16:00 – прибуття, розселення у садибах зеленого туризму. Знайомство із господарями. Огляд приватної колекції рушників. Відпочинок. Вечеря. Можливість помедитувати у спеціально створених землянці з піччю або паркетному залі.

День 3.
09:00 – сніданок. Виселення з номерів. Початок знайомства із сакральними місцями Буші.
Буша – сакральне місце слов’ян, що зберігає в собі родову пам’ять століть і тисячоліть. Тут знаходиться унікальний скельний Храм, присвячений Великій Богині-Матері. У ньому збереглися загадкові барельєфи і наскельні написи, точний вік яких вченим поки не вдалося визначити. По всій території заповідника зустрічаються дивні кам’яні споруди – мегаліти, про походження яких вчений світ сперечається донині. Давно доведено, що природа не здатна створити настільки химерні форми. Археологи губляться в здогадах і обчислюють їх вік десятками тисяч років.
• У Буші знаходиться безліч культурних і етнографічних пам’яток. У музеях заповідника зібрані спадщини трипільської та української культур, обереги та обрядові предмети, що зберігають на собі відбиток тисячоліть. В ході екскурсії відвідаємо музей оборони Буші, Козацьке кладовище, музей етнографії, природне диво Гайдамацький Яр. Буша — це неймовірна місцина з особливою енергетикою, міфами, легендами, давньою історією.

16:00 – виїзд на Полтаву.

Вартість туру прораховується під запит та залежить від кількості учасників.

До вартості включено:
– транспортне забезпечення;
– страхування;
– послуги екскурсоводів;
– вхідні квитки в усі екскурсійні об’єкти;
– проживання;
– харчування (вечеря і сніданок).

Деталі у менеджера  +38066 515 87 85, +38097 448 28 86

Поділіться своїми враженнями