ДАТИ ТУРУ:   02.11., 30.11., 21.12

ВАРТІСТЬ: 1450 грн.

1 день
Прибуття до Чернівці до 7:10 (рекомендований потяг з Києва № 117). Зустріч з екскурсоводом на залізничному вокзалі, трансфер у готель “Буковина” 4*.

По приїзду – заселення у готель (заселення у номери за правилами готелю з 14:00, якщо вони вільні – заселення за часом прибуття). Трансфер в центр міста для початку екскурсійної програми.

Оглядова екскурсія по місту Чернівці – «Маленькому Парижу Карпат»: чотири головних площі міста (Центральна, Філармонії, Театральна, Соборна), драмтеатр ім. О.Кобилянської, Кафедральний собор, колишня вірменська католицька Петропавлівська церква (зараз Органний зал), Георгіївська церква (дерев’яна церква ХVII ст.), Храм Святителя Миколая (оригінальна церква з крученими куполами початку ХХ ст.) та багато інших архітектурних та історичних пам’яток.

Продовження екскурсії по головному корпусу Чернівецького Національного університету – колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації (архітектурний пам’ятник ХIХ ст.). Цей унікальний об’єкт включено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Прогулянка пішохідною вулицею О.Кобилянської (у минулому – Панська вулиця).

Вільний вечір у Чернівцях.

2 день
Сніданок у готелі до 8:30. Виїзд до Хотина – міста козацької слави і одного з найстародавніших міст Буковини (перша письмова згадка відноситься до 1001 року). На мисі, в центрі своєрідного амфітеатру пагорбів Дністра знаходиться історико-архітектурний пам’ятник (XI-XVIII ст.) – найпотужніший замок Східної Європи, місце основних військових дій Хотинської війни (1621р.) Огляд оборонного валу “Траянів” (II-III ст. ), який тягнеться на південь від східної частини міста. Екскурсія з відвідуванням історичних місць стародавнього замку.

Обід.

Переїзд до Кам’янець-Подільського. Оглядова пішохідна екскурсія містом: Новопланівський міст, Ратуша, Польський магістрат, Тріумфальна арка, Православна церква Петра і Павла, Турецький бастіон, Вітряні ворота, перший комерційний банк на Поділлі, історія готелю “больові”, Домініканський костел, “будинок Потоцьких”, Руський магістрат, Вірменський торговий дім, Миколаївська церква, Тринітарський костел. Екскурсія у музей «Стара фортеця»: Російські ворота, Турецький міст, Російські і Польські фільварки, огляд фортеці, західний бастіон, етнографічний зал «Традиції та обряди».

Вільний час. Виїзд потягом з Кам’янець-Подільського №140 (місця купе/плацкарт, відправлення з Кам’янець-Подільського о 20:35, прибуття до Києва о 05:08) або № 770 (сидячі місця, відправлення о 00:54, прибуття о 08:31).

А також, якщо у Вас є бажання і час, ми рекомендуємо залишитися ще в “середньовічному” Кам’янець-Подільському. Пропонуємо додаткову ночівлю в готелі.

У вартість включено:  зустріч на залізничному вокзалі в Чернівцях і трансфер у готель; 1 ніч в готелі “Буковина” 4 *;  сніданок в готелі в 2-й день;  обід в Кам’янець-Подільському в 2-й день;  екскурсії згідно програми;  проїзд на комфортабельному автобусі по маршруту;  вхідні квитки по програмі;  страховка.

У вартість не включено: проїзд до Чернівців; з Кам’янець-Подільського;  додаткове харчування;  особисті витрати.

 

Деталі туру та вартість уточнюйте у менеджера туру     +380665158785,    +380974482886                                                                               ana-anna@ukr.net

 

Поділіться своїми враженнями