Фото тур Слобожанщиною

На фотосесію до Шарівки

Полтава – Шарівка – Наталівка (Володимирівка) – Полтава

 

Запрошуємо закохані пари, привабливих панянок і мужніх чоловіків чудового суботнього ранку вирушити в цікаву пригоду. В цій поїздці ви матимете все найнеобхідніше: красиву локацію, інформативну екскурсію та найголовніше професійних фотографів.

Фото тур Слобожанщиною

Поїздка мікроавтобусом. На групу до 16 чоловік 2 прекрасних фотографи!

7:00 – Збір та виїзд з Полтави
10:00 – 11:00 – приїзд в Шарівку та оглядова екскурсія

Невелике селище Шарівка відоме в основному мальовничими куточками природи, чистим і свіжим повітрям і одним з найкрасивіших палацово-паркових комплексів України. Це палац Кеніга.
Після того, як у далекі 1670-ті осавул Матвій Шарий вирішив заснувати на берегах річки селище, почалася і історія парку. Облаштування саду і будівництво палацу у 1836 році почала сім’я Ольховських – перші власники маєтку. У кінці 19 століття садибу придбав німецький цукровий магнат Леопольд Кеніг. Завдяки його зусиллям було зведено прекрасний архітектурний ансамбль. До старого корпусу він добудував ще два і звів триповерхові вежі.

12:00 – 16:00 – розділ на 2 групи та фотосесія на локаціях:
В приміщенні
Багато кімнат зберегли свій первісний інтер’єр і практично не потребують реставрації. Частково зберігся настінний живопис, кахельні печі, дубова обшивка стін, різьблення і дерев’яні парадні сходи.

В парковій зоні та на подвір’ї
Композицію парку Кеніга створив ландшафтний архітектор Георг Куфальдт. Під його керівництвом було висаджено близько 150 видів екзотичних для цієї місцевості рослин. Також було побудовано безліч алей, фонтанів, сходів та інших декоративних елементів.
Площа парку становить близько 39,3 га. Родзинкою і сьогодні залишається липова алея, гілки дерев якої ростуть вертикально вгору. Ще у парку знаходиться «Камінь любові».

16:00 – 18:30 – переїзд до садиби «Наталівка» та фотосесія. Садиба побудована з ініціативи цукрового магната Івана Харитоненка в 1884 році.

Весь комплекс складається із житлового будинку, парадних воріт, господарських будинків, водонапірної вежі, стайні, Спаської церкви та парку. На жаль, сам палац до наших днів не зберігся, бо був зруйнований під час Другої світової війни.

Зберігся у хорошому стані будинок керуючого садибою. На вході до нього розміщено два унікальні леви, виконані скульптуром Серієм Коненком. Він зробив тільки три пари таких фігур. Перші можна зустріти у «Наталівці», другі у – Санкт-Петербурзі та треті –далеко закордоном. Вашої уваги заслуговує також водонапірна вежа, яка є діючою і сьогодні. На вигляд вона схожа на сторожову вежу якогось давнього замку.

Весь ж комплекс розмістився на березі річки Мерчика і найбільшу територію займає парк. Він багатий на рідкісні та екзотичні рослини. Нараховується близько ста видів флори.

Фото тур Слобожанщиною

Вартість поїздки прораховується під запит та залежить від кількості учасників. 

Для неперевершених кадрів рекомендуємо:
– продумати ваші образи;
– визначити найвдаліші пози та ракурси для фотографування;
– взяти необхідний реквізит.

У вартість включено:
– транспортне забезпечення;
– екскурсійний супровід;
– вхідні квитки;
– страхування;
– фото супровід.

У вартість не входить:
– харчування;
– особисті витрати.

Деталі у менеджера туру +38066 515 87 85, +38097 448 28 86

Поділіться своїми враженнями