Google Travel рекомендуватиме найкращий час для подорожей

Сервіс Google Travel буде показувати кращий час для подорожей в залежності від погоди, завантаженості туристами і цін.

На туристичному сервісі Google Travel провели оновлення, яке відтепер буде рекомендувати найкращий час для майбутніх подорожей.

Під час вибору місця на сервісі вказана мінімальна і максимальна температура в місті, його популярність в різні періоди року і т. Д, передає cnbc.com.

Також на сервісі є рейтинг найцікавіших місць в містах, який складено за відгуками відвідувачів і місцевих жителів. Крім того, Google Travel пропонує план на день з прокладеним маршрутом до локаціях, які рекомендує відвідати.

Коли ви шукаєте пункт призначення, з’являється нова вкладка з трьома варіантами:

«Де зупинитися» з рекомендаціями готелю;

«Коли відвідувати» з інформацією про типові погодних умовах, про те, наскільки завантажений туристами місто призначення і коли він є найменш дорогим;

«Що ви заплатите» – міститься більш докладна інформація про ціни на готелі.

У матеріалі наголошується, що користувач може побачити, що, наприклад, Португалія дійсно завантажена туристами в травні і дорога в липні. Але до вересня (коли діти повертаються до школи) погода все ще така ж хороша, але туристів стає менше, а готелі, як правило, стають більш доступними.

Крім цього, відзначається, що Google Travel показує інформацію про різні місцях року, незалежно від того, який ваш первісний пошук. “Тому, якщо ви досить відкриті в своїх датах подорожі, ви можете отримати більше інформації про те, коли найкращий час для поїздки куди-небудь”, – йдеться в матеріалі.

Джерело УНІАН

 

Поділіться своїми враженнями