Тривалість: від 2 год.

Ціна за годину: 1-2 ос. – 160 грн. з групи, 3-8 ос. – 180 грн. з групи, 9-20 ос. – 35 грн./ос., 21-30 – 30 грн./ос.

В зручний для для Вас час пропонуємо проведення оглядових ескурсій.

 

Програма:

екскурсія містом (Площа Ринок – Аптека-музей – Палац Корнякта – Ратуша – Успенська церква – Порохова вежа – Домініканський собор – Вірменська церква – Оперний театр – Пр.Свободи – Катедральний собор – Єврейський квартал – Бернардинський комплекс)

* ціна туру іноземною мовою є вищою

Площа Ринок – єдина площа в Європі, через яку їде трамвай! А на Ринку оглянемо ратушу – осередок міської демократії і вежа, з якої відкривається панорама на найгарнішу частину міста! Сорок п’ять будинків – кращі зразки Ренесансу на пострадянському просторі. Кожен з цих будинків має свою окрему історію, тут жили багаті, відомі і успішні люди. Побачимо, де найстаріша аптека в місті, королівський, архієпископський палаци. Спробуємо розгадати загадку чому « Чорна кам’яниця » стала чорною і чому не було будинку під номером «тринадцять».

Окрім того, відвідаємо! Єврейську дільницю , жителі якої завжди мали вагомий вплив на культурне і економічне життя міста. Побуваємо на місцях, де колись були юдейські святині – синагоги , пірнемо в життя середньовічної єврейської громади! Вірменську вулицю , яка колись була частиною вірменського кварталу, а сьогодні на ній розміщується кільканадцять культових кав’ярень, в яких розважається львівська богема. Побачимо також вірменську церкву із неймовірними розписами художника, який працював навіть над літньою резиденцією папи римського. Дільницю, де проживали русини-українці, а також Успенську церкву із вежею Корнякта і каплицею Трьох Святителів.

Також попри те оглянемо унікальні пам’ятки, церкви і місця! Головний проспект Свободи , під яким тече підземна річка і де розміщується один з найгарніших театрів Європи, в творення котрого вклали свою працю кращі митці того часу. Королівський і Міський арсенали, Кафедральний собор, костели єзуїтів, домініканців, бернардинів і кармелітів!

Деталі туру та вартість уточнюйте       у менеджера туру   

  +380665158785,    +380974482886                ana-anna@ukr.net

Поділіться своїми враженнями