Підземний та містичний Київ
Підземний та містичний Київ
6.30 – Виїзд з Полтави.
12:00- 14:30 – Екскурсія у Микільське підземелля.
Cаме з такої екскурсій варто починати знайомство із світом підземних ходів під столицею. Микільська дренажна система, яку почали будувати ще у 1848 р., втілила сміливі інженерні рішення. Тут ви відчуєте всю палітру підземного світу. Від темряви – до яскравого світла, від тиші – до шуму найглибшого підземного водоспаду. Побачите підземний Бродвей, “Залу Трьох Братів”, “Коридор Поклонів”, “Скриню підземних перлин” та багато-багато іншого, містичного, загадкового та дивовижного.
Екскурсія триватиме 2-2,5 години.
15:00 – 15:30 – обід (оплачується окремо 150 грн).
15:30 – 18:00 містична прогулянка Києвом.
Старокиївський пагорб, це не просто місце, звідки бере свій початок місто Київ, це місце дохристиянських капищ, однієї з 13 київських Лисих гір, казкове місце… Поговоримо про казки та богів, проведемо обряд зустрічі весняного сонечка та попросимо благословення для нас та наших сімей, навчимося Ладовати (просити захисту у богині Лади).
Далі нас чекає найбільш містична вулиця Києва – Андріївський спуск.
Визначні пам’ятки, легенди, привиди та духи, портал в часі та просторі нас очікують в дорозі. Дім-музей Булгакова та Замкова гора, одна з найвідоміших Лисих гір Києва.
Замкова гора відкриє таємниці давніх капищ, пройдемося по старому кладовищу. Дізнаєтесь про збір лікарських та відьомських трав, про обряди та шабаші. Є місце, де кожен рік кияни бачать образ жінки в чорному… хто вона… говорять, що це дух Наталії Долгорукої, першої письменниці жінки в царській Росії. Спускаємося з гори живописними напівзруйнованими сходами прямісінько на містичний Поділ.
18:00 – виїзд в Полтаву
23:00 – прибуття до Полтави.
Вартість прораховується під запит та залежить від кількості учасників.
До вартості включено:
– транспорт;
– страхування;
– супровід;
– екскурсія підземеллям;
– містична екскурсія.
До вартості не включено:
– обід 150 грн.;
– особисті витрати.
Деталі у менеджера туру 066 515 87 85, 097 448 28 86

Поділіться своїми враженнями