Тур до Умані: Софіївка, Нова Софіївка, Букський каньйон
Екскурсійний тур в дендрологічний парк «СОФіїВКА» та Фентезі-парк “Нова Софіївка” (Умань),
Букский каньон (Черкаська обл.)
Ви дізнаєтеся про історію кохання графа Потоцького до красуні-гречанки Софії. Тут ви побачите справжнє кохання, відтворене в парковому ансамблі, екзотичні дерева і квіти, задумані гроти, скульптури, альтанки, фонтани, водоспади.
1.00 – 2.00 – збір по зупинкам. Виїзд з Полтави.
10.00- 12.00 – с. Буки Черкаської області, де знаходиться одне з 7 чудес Украины – Букський каньйон. Нас чекає захоплююча екскурсія. Букський каньон – це граніт, якому близько 2 млрд. років. Букський каньон – дуже нехарактерний ландшафт для степової зони України. Краєвид неймовірний !!!
13.00 -запрошуємо на екскурсію «Таємницф підземелля Василіанского монастиря».
Ви познайомитесь з 250-літньою історією монастиря, повної величних і трагічних подій; відчувається дихання минулих часів.
14.00 – Софіївка – легенда України. Софиївка – пам’ятник коханню. Чи були ви на овыяних романтикою Елісейських полях? Прогуливались в суворый тиші алеэю Английського парку? Любовались дивними ландшафтами Малої Швейцарії? Чи завмирало серце ваше на острові Любі? А може, здригалося від відчуття чогось невідомо-таємничого, коли потрапляли ви в Критський лабіринт або в скельну химерію долини Гигантів? В кінці кінців, якщо ви будете щасливі проплисти на човніі через Мертве озеро і безперепонно приборкати підземну річку Стикс, якою легендарний Харон “транспортує в ад грішні душі”, то вам, ледь не дитячою забавкою здасться готовиа ось-ось сорватися з висоти величезна глиба з каменю.
Нова Софіївка. Сучасна «Софіївка» – це абсолютно новий об’єкт, який виріс поруч з історичним дендропарком. Раніше тут було 12 гектарів пустиря і звалищ, а тепер – єдиний у Східній Європі дендропарк в стилі фентезі. У «Новій Софіївці» поєднуються природа, сучасне і традиційне мистецтво, різні світові культури, які представлені унікальними композиціями і арт-об’єктами (світломузичне арт-інсталяція з портретом Софії Потоцької, інноваційне 3D-мапінг шоу «Душа лісу», оглядовий майданчик, водоспад « дракони », скульптура« Пегас »і багато іншого).
Особливо привабливою «Сучасна Софіївка» стає з настанням темряви, адже ввечері тут працюють світломузичні арт-інсталяції. Будемо насолоджуватися 3D-мапінг шоу “Душа лісу”.
20.00 – відвідування Уманського комплексу фонтанів «Перлина кохання», який був у трійці великих міст України.
21.30 – виїзд в м. Полтава.
Вартість прораховується під групу та залежить від кількості учасників.
У вартість входить:
– автобусний трансфер по всіх пунктах,
– страхування,
– супроводження по всьому маршруту.
У вартість не входить:
– екскурсія по каньйону 40грн.,
– вхідні квитки Національний дендрологічний парк «Софієвка» з екскурсійним обслуговуванням (для дорослих – 140 грн; для дітей – 100 грн),
– Нова Софіївка – 100 грн.,
– екскурсія «Тайни подземелья Василианского монастыря» (для дорослих – 40 грн; для дітей – 20 грн),
– харчування,
– особисті витрати.
Деталі у менеджера туру ‎‎‎‎‎38066 515 87 85, ‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎+38097 448 28 86

Поділіться своїми враженнями